جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
    • طرح یک پرسش
      آیا پاسخ پرسش خود را یافت نمی کنید؟ لطفا سوال خود را با ما درمیان بگذارید.
    • طبقه بندی پرسش های متداول
    • قصد تاسیس باشگاه ورزشی دارم آیا ابتدا باید محل را مشخص کنم و بعد برای درخواست به سازمان مراجعه کنم؟ یا ابتدای کار باید مراجعه به سازمان باشد؟ همینطور راجع به مربیان آیا باید مشخص باشند و بعد درخواست بدهم؟

      برای اخذ مجوز فعالیت باشگاه ورزشی باید مکان، آدرس، نوع مالکیت (استیجاری یا شخصی) مشخص باشد. در صورت استیجاری بودن قبل از عقد قرارداد اجاره با در دست داشتن مدارک مورد نیاز که در بخش کمیسیون ماده 5 ذکر شده است به اداره حوزه یا شهرستان مرتبط با محل باشگاه ورزشی مراجعه نمایید تا از طرف کارشناسان مربوطه مکان مورد نظر مورد بازدید قرار گیرد و در صورت تایید نسبت به عقد قرارداد اجاره اقدام نمایید. در صورت شخصی بودن مکان قبل از تجهیز و بازسازی درخواست خود را برای بازدید کارشناسان حوزه یا شهرستان اعلام نمایید.
      در خصوص انتخاب مربیان پس از مراجعه و تایید مکان می توانید اقدام کنید.

تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,577,679
تعداد بازدید امروز : 2,491
تعداد بازدید دیروز : 4,961
آخرین به روزرسانی : 1397/09/21
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.