جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • بیانیه مالکیت معنوی و حق انتشار

   این وب‌سایت و همه محتوای آن تحت مالکیت معنوی وزارت ورزش و جوانان و اداره کل ورزش و جوانان استان تهران بر مبنای قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران می‌باشد. هرگونه تولید مشابه، ارسال به شخص ثالث، انتشار در سایت‌ها و یا چاپ تمام یا بخشی از هر نوع محتوای موجود در این سایت فقط با ذکر نام منبع مجاز است. مگر در مواردی که موافقت‌نامه معتبر کتبی از سوی وزارت ورزش و جوانان صادر شده باشد.
   هیچ نام تجاری، علائم تجاری، علائم خدماتی و آرم تجاری به منظور تبلیغات در وب‌سایت وجود ندارد. موارد احتمالی نیز فقط برای نشان دادن محصولات و خدمات وزارت ورزش و جوانان یا دستگاه‌‌های بالادست یا زیرمجموعه و وابسته به وزارت ورزش و جوانان استفاده شده‌اند.
   ممکن است پیوندهایی به سایت‌هایی غیر از سایت‌های وزارت ورزش و جوانان و اداره کل ورزش و جوانان استان تهران وجود داشته باشد که در این صورت، حقوق مالکیت معنوی ما محتوای آن سایت‌ها را در بر نمی‌گیرد و برای اطلاع از نحوه استفاده از محتوای آن‌ها به بخش شرایط و قوانین و یا بخش مالکیت معنوی خود آن سایت‌ها باید رجوع شود.
   ممکن است شرایط استفاده از وب‌سایت و محتوای آن در زمان‌‌های نامشخص تغییر یابد. بنابراین پیش از هر بار انتشار مطلب از وب‌سایت، مجدد به این صفحه رجوع کرده و شرایط استفاده را بازخوانی کنید.
   لازم به ذکر است با افراد خاطی طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران برخورد خواهد شد.
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 3,019,928
تعداد بازدید امروز : 2,048
تعداد بازدید دیروز : 3,989
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.