جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
    • تاریخچه

      مدیران کل اداره ورزش و جوانان (تربیت بدنی سابق) استان تهران پس از پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون

      منوچهر شریفی
      1358-1359/9/30
      حسین ریاحی
      1359/10/1-1360/1/30
      علی محمد مرتضوی
      1360/2/1-1362/3/15
      بهرام افشارزاده
      1362/3/20-1362/7/15
      محمدحسین زنگنه
      1362/7/20-1362/8/30
      حسین سیدی
      1362/9/3-1364/8/15
      عباس رادان
      1364/8/15-1365/12/3
      حجت اله خطیب
      1365/12/4-1372/6/16
      بهرام افشارزاده
      1372/6/16-1372/12/5
      حجت اله خطیب
      1372/12/5-1385/1/5
      جمشید تقی زاده
      1385/1/6-1387/1/28
      علیرضا مددی
      1387/1/28-1388/2/16
      سیدشروین اسبقیان
      1388/2/16-1388/8/5
      سیدرضا افتخاری
      1388/8/5-1390/7/3
      وهاب فرهمند
      1390/7/3-1391/8/7
      محمدحسین نژادفلاح
      1391/8/7-1393/12/2
      حمیدرضا گرشاسبی
      1393/12/2-1395/4/1
      رضا گل محمدی
      تاکنون- 1395/4/1

      نام و نام خانوادگی مدیر کل کنونی: رضا گل محمدی
      سوابق کاری:
      - از سال 1358 الی 1364 : عضو رسمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ؛ مسئولیت: مسئول بسیج کارگری کرج و معاون بسیج کارگری و اداری استان تهران
      - از سال 1364 الی 1372 : نماینده فرمانداری کرج در جاده چالوس (بخشدار آسارا)
      - از سال 1372 الی 1375 : معاون تربیت بدنی کرج و مسئول دفتر امور مشترک هیاتهای ورزشی
      - از سال 1375 الی 1376 : رئیس اداره تربیت بدنی ساوجبلاغ
      - از سال 1377 الی 1383 : معاون اداره کل تربیت بدنی استان تهران و رئیس اداره تربیت بدنی کرج
      - از سال 1384 الی 1387 : مدیر شهرک صنعتی بهارستان
      - از سال 1387 تا کنون : معاون اداری – پشتیبانی آکادمی ملی فوتبال (فدراسیون فوتبال) و مدیر مدارس فوتبال کشور
      - دارای مدرک آموزشی مدیریت ورزشی از کمیته ملی المپیک
      - دارای مدرک مدیریت اداری و کارگزینی از سازمان مدیریت صنعتی
      - کسب عنوان کارمند و مدیر نمونه کشوری (سه مرتبه) طی سالهای 1374 الی 1384
      - دارای مدرک خبره ورزشی از سوی وزارت ورزش و جوانان
      - مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز طی سالهای 1392 الی 1395
      - مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران از تیر 1395 تاکنون
      سوابق ورزشی:
      - بازیکن تیم فوتبال شاهین کرج از سال 1356 الی 1372
      - مدیر تیم فوتبال سپاه پاسداران و بسیج مستضعفین استان البرز از سال 1359 الی 1365
      - مسئولیت هیاتهای فوتبال، بسکتبال و قایقرانی و اسکی روی آب طی سالهای 1368 الی 1375
      - کارشناس خبره و عضو هیات رئیسه فدراسیون قایقرانی از سال 1378 تا 1390
      - مسئول انجمن اسکی روی آب ایران و عضو هیئت از سال 1378الی 1394
      - مدیریت خانه کشتی از بهمن 1390 تا مهر 1391
      - عضو هیئت مدیره باشگاه مقاومت از سال 1392 الی تاکنون
      سوابق اجتماعی:
      - دبیر ستاد مدرسه سازی شهرستان کرج و مشارکت در ساخت بیش از 60 مدرسه خیریه ساز طی سالهای 1364 الی 1372
      - مدیریت و ساخت استادیوم بزرگ 15 هزار نفری انقلاب اسلامی کرج
      - ساخت بیش از 25 سالن ورزشی، زمین چمن فوتبال و سایر پروژه های ورزشی طی سالهای 1375 الی 1383
      - عضو مجمع خیرین سلامت کرج
      - مدیر اجرایی بیمارستان خیریه در حال ساخت امام حسین (ع) محمدشهر از سال 1386 الی 1389
      - عضو مجمع خیرین کتابخانه ساز شهرستان کرج
      سوابق تحصیلی:
      - لیسانس در رشته علوم سیاسی از دانشگاه آزاد اسلامی البرز در سال 1372
      - فوق لیسانس در رشته روابط بین الملل از دانشگاه خوارزمی البرز در سال 1394
      - دانشجوی مقطع دکتری در رشته روابط بین الملل
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,057,643
تعداد بازدید امروز : 4,759
تعداد بازدید دیروز : 4,734
آخرین به روزرسانی : 1397/04/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.