جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • سامانه ثبت نام آنلاین بانک اطلاعاتی هیات ورزشهای همگانی استان تهران رونمایی شد

   در جریان نشست هم اندیشی مجدآرا رییس فدراسیون با مسئولین استان

   سامانه ثبت نام آنلاین بانک اطلاعاتی هیات ورزشهای همگانی استان تهران رونمایی شد

   سامانه ثبت نام آنلاین بانک اطلاعاتی هیات ورزشهای همگانی استان تهران رونمایی شد

   نشست هم اندیشی رییس فدراسیون ورزشهای همگانی با مسئولین، روسای کمیته ها، پرسنل هیات همگانی استان تهران برگزار و از سامانه ثبت نام آنلاین بانک اطلاعاتی استان رونمایی شد.

   به گزارش هیات ورزشهای همگانی استان تهران، درابتدای جلسه مجدآرا رییس فدراسیون با تاکید بر سند تحول افزود: این سند میزان فدراسیون است و هرآنچه مدنظر ماست در داخل این سند تدوین شده است.
   وی گفت: با تلاش های شماعزیزان ما توانستیم برترین ها را در فدراسیون داشته باشیم و درقسمت بانوان مقام اول و در کارآفرینی به مقام دوم دست پیدا کنیم.
   مجدآرا بیان داشت: شعار امسال فدراسیون بر نقش مادران و همچنین تعامل با رسانه ها برای آشنایی بیشتر مردم با ورزش همگانی است و ما امیدواریم با همیاری شما کارکنان هیات همگانی تهران بتوانیم ورزش همگانی را در این استان پرورش بدهیم.
   درادامه دکتر شجاع پوریان با تاکید برآنکه تعامل بسیار بالای هیات استان با فدراسیون سعادت است، افزود: ما با همکاری همکاران خود در هیات استان تهران توانستیم عملکرد قابل قبولی را درسال 95 داشته و همچنین ورزش همگانی را در سطح استان تهران افزایش داده و ارتقا دهیم.
   وی خاطرنشان کرد: ما با رهنمودهای دکتر مجدآرا ضعف ها و کمبودها را برطرف می کنیم تا امسال نیز بتوانیم قدرتمند تر در استان حضور داشته و و ورزش همگانی را گسترش دهیم.
   در ادامه هریک از کمیته ها به بیان فعالیت ها و موانع موجود در کمیته های خود پرداختند.
   از دیگر برنامه های این نشست رونمایی از سامانه ثبت نام آنلاین بانک اطلاعاتی (مدرسین، داوران، مربیان و ورزشکاران) استان تهران بود که از این پس مدرسین و ورزشکاران و مربیان می توانند با ثبت نام در این ، رزومه و تخصص خود را ثبت کنند.
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 3,902,968
تعداد بازدید امروز : 3,855
تعداد بازدید دیروز : 6,384
آخرین به روزرسانی : 1398/07/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.