جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • قهرمانی تیم استان تهران در چهارمین دوره مسابقات بودوکای کاراته بانوان کشور

   تحت عنوان جام غدیر برگزار شد

   قهرمانی تیم استان تهران در چهارمین دوره مسابقات بودوکای کاراته بانوان کشور

   قهرمانی تیم استان تهران در چهارمین دوره مسابقات بودوکای کاراته بانوان کشور

   چهارمین دوره مسابقات بودوکای کاراته بانوان کشور تحت عنوان جام غدیر با قهرمانی تیم استان تهران در سالن خانه ورزش حجاب به پایان رسید.

   در این دوره از مسابقات که با حضور بیش از 100 فایتر با مسئولیت شیهان حمیدی در بخش کومیته انفرادی برگزار شد؛ تیم استان تهران با کسب 35 مدال مقام قهرمانی کشور را از آن خود کرد. الناز شفاعت، الینا مهدوی، تسنیم جافری، فاطمه رمضانی، مبینا هاشمی، معصومه شرفی، دیبا چهارمیر، نازنین زهرا هاشمی، نرگس مجتهدی، هانیه بختیاری، بهاره ریوندی، پریا عسگری، مریم محمدی و مبینا محمدی 14مدال طلا و مهدیه طلایی، نرگس عنبرستانی، هانیه زمانی پور، الینا رضایی، نیلوفر راستگو، فاطمه مهدوی، ریحانه تیموری، فاطمه عسگری نژاد، آنیتا وهابی، ستایش قادری، فائزه الیاسی، رویا شفاعت 12مدال نقره و فاطمه جعفری، ریحانه سلاحی، فاطمه عنبرستانی، رقیه گل پسند، فاطمه حجت انصاری، محدثه خرامی، کیمیا زارعی، ستاره جعفری و نسرین بهرامی 9برنز را کسب کردند.
   بر اساس این گزارش، تیم‌های استان تهران، نطنز اصفهان و شهرستان تبریز به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند. لرستان و کرمانشاه هم در رده های بعدی قرار گرفتند.
   همچنین جام اخلاق به تیم کرمانشاه، جام تکنیک به تیم نطنز و جام جنگندگی به تیم تهران تعلق گرفت.
   در این دوره از مسابقات که به مناسبت عید سعید غدیر خم برگزار شد؛ کانچو خرمی رئیس سبک بودوکای دو کاراته جهت اهدا جوایز، تقدیرنامه داوری و تشکر از نمایندگان استان‌ها از مسابقات بازدید کرد.
   همچنین از مجموع 18 داور، 11 داور از استان تهران به عنوان داور وسط و داور کنار در چهارمین دوره مسابقات بودوکای کاراته بانوان کشور قضاوت کردند که فاطمه عنبرستانی به عنوان سرداور هم به قضاوت پرداخت.
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,057,508
تعداد بازدید امروز : 4,624
تعداد بازدید دیروز : 4,734
آخرین به روزرسانی : 1397/04/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.