جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • گل محمدی: مسابقات آینده سازان باعث کشف استعداد ها و توسعه ورزش استان شد

   در مراسم تجلیل از مدال آوران شمال غرب پایتخت در مسابقات آینده سازان استان تهران

   گل محمدی: مسابقات آینده سازان باعث کشف استعداد ها و توسعه ورزش استان شد

   گل محمدی: مسابقات آینده سازان باعث کشف استعداد ها و توسعه ورزش استان شد

   مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران تاکید کرد: مسابقات آینده سازان باعث کشف استعداد ها و توسعه ورزش استان شده است.

   در مراسم تجلیل از مدال آوران شمال غرب پایتخت در مسابقات آینده سازان استان تهران که در مجموعه پردیسان غرب تهران برگزار شد، رضا گل محمدی افزود: دومین دوره مسابقات ورزشی استان در قالب 7هزار ورزشکار نوجوان و جوان در 34 رشته مردان و 27 رشته زنان از مرداد ماه امسال آغاز شد.
   وی ادامه داد: این مسابقات ورزشی در چهار منطقه شهرستان های شمال، شرق،غرب، جنوب و حوزه های تهران (شمال غرب، شمال شرق، جنوب غرب، جنوب شرق، ری و شمیرانات)ادامه یافت
   گل محمدی با اشاره به اینکه مهم ترین ملاک در این دوره ترویج ورزش قهرمانی در نقاط کم برخوردار و محروم و کشف استعداد های برتر استان بود، گفت: ورزشکاران شاخص در این مسابقات شناسایی و به پایگاه قهرمانی استان( مجموعه ورزشی تختی) و فدراسیون های ورزشی معرفی خواهند شد.
   گل محمدی با بیان اینکه ملاک ارزیابی مدیران هیات ها و ادارات ورزشی استان پس از این مسابقات مشخص می شود، گفت: هیات ها که در ارزیابی فدراسیون ها جایگاه پنجم و بیشتر را در کشور کسب کنند از سمت خود برکنار می شوند.
   وی بااشاره به اینکه نتیجه این مسابقات نیز در ماندگاری سمت های مدیران شهرستانی تاثیر به سزایی خواهد داشت، گفت: در سال 97 شاهد حضور مدیران جدید در راس هیات ها و ادارات ورزشی شهرستان ها خواهیم بود.
   گالری
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,775,185
تعداد بازدید امروز : 2,866
تعداد بازدید دیروز : 5,435
آخرین به روزرسانی : 1398/01/05
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.