جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • با حضور رحمانی مدیرکل امور استان های وزارت و گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران

   آئین تجلیل از قهرمانان و مدال آوران حوزه جنوب غرب تهران برگزار شد

   آئین تجلیل از قهرمانان و مدال آوران حوزه جنوب غرب تهران برگزار شد

   آئین تجلیل از قهرمانان جنوب غرب در مسابقات برون مرزی و المپیاد آینده سازان تهران، دیروز(یکشنبه) در سرای محله رضوان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان جنوب غرب تهران، در ابتدای این مراسم که با حضور رحمانی مدیرکل امور استان های وزارت، گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران و معاونین اداره کل و روسای حوزه های شمالغرب، شمالشرق و اسلامشهر برگزار شد، رئیس اداره ورزش و جوانان جنوب غرب ضمن تقدیر از تلاشهای یکساله پرسنل این اداره گفت: کسب عنوان نائب قهرمانی در دومین المپیاد آینده سازان استان تهران نشان از تلاش و تعامل همکاران خوبم در این حوزه دارد.
   وی در ادامه با بیان اینکه در مرحله نخست المپیاد ورزشی جوانان استان تهران 25 تیم در بخش مردان و 15 تیم در بخش زنان از حوزه جنوب غرب شرکت داشتند، افزود: ورزشکاران جنوب غرب 65 مدال طلا، 49 نقره و 57 برنز بدست آوردند و در مرحله دوم و نهائی این المپیاد، با شرکت 12 تیم در بخش زنان و مردان توانستند با کسب 53 نشان طلا ، 19 نقره و 7 برنز عنوان نائب قهرمانی استان تهران را از آن خود کنند.
   وی در ادامه خاطر نشان کرد: ورزشکاران جنوب غرب تهران در سالجاری در رویدادهای مهم جهانی، آسیایی و رقابت های بین المللی به ترتیب 22، 12 و 40 مدال ارزشمند را بدست آوردند.
   گالری
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,577,449
تعداد بازدید امروز : 2,261
تعداد بازدید دیروز : 4,961
آخرین به روزرسانی : 1397/09/21
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.