جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • گل محمدی: باشگاه آرارات همچون مجموعه های مهم، شناسنامه ورزشی تهران است

   بازدید مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران از مجموعه ورزشی آرارات

   گل محمدی: باشگاه آرارات همچون مجموعه های مهم، شناسنامه ورزشی تهران است

   گل محمدی: باشگاه آرارات همچون مجموعه های مهم، شناسنامه ورزشی تهران است

   مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران در جریان بازدید از مجموعه ورزشی آرارات تهران تاکید کرد: باشگاه آرارات همچون مجموعه های مهم، شناسنامه ورزشی تهران است.

   در این بازدید که با حضور رضا گل محمدی، ابوالفضل ملاجعفری معاون توسعه امور ورزش، پیام نظر مدیر روابط عمومی و رشیدیان مشاور عالی صورت گرفت، از امکانات این مجموعه بزرگ ارامنه در غرب تهران بازدید شد و در پایان طی نشستی با مدیران ورزش ارامنه در جریان اجرای برنامه ها و عملکرد این باشگاه ریشه دار تهران قرار گرفتند.
   مدیرکل ورزش و جوانان در این جلسه با مطرح کردن اینکه باشگاه آرارات از باشگاه های قدیمی و با سابقه تهران است، گفت: باشگاه آرارات بازیکنان زیادی به کشور معرفی نموده که حاصل آن را در تیم های ملی دیده ایم، امیدوارم این باشگاه همچون گذشته فعالیت پرثمر خود را داشته باشد.
   در ادامه وارطان وارطانیان گفت: حضور مدیران ورزشی تهران را در این مجموعه به فال نیک می گیریم و از این توجه به اقلیت مذهبی استقبال می کنیم. این مجموعه می تواند کمک و همراه خوبی برای ورزش تهران باشد.
   وی خواستار حمایت اداره کل درخصوص امور اجرایی باشگاه شد و گفت: ما به عنوانNGO می خواهیم فعالیت های خاص خود را داشته باشیم.
   در پایان این بازدید به رسم یادبود از سوی مدیریت باشگاه، لوح تقدیر به گل محمدی اهدا شد.
   گالری
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,965,806
تعداد بازدید امروز : 16,533
تعداد بازدید دیروز : 24,975
آخرین به روزرسانی : 1397/10/29
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.