جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • حضور بیش از 2 هزار نفر در همایش "ورزش برای همه"

   به میزبانی اداره ورزش و جوانان شمال شرق برگزار شد

   حضور بیش از 2 هزار نفر در همایش "ورزش برای همه"

   حضور بیش از 2 هزار نفر در همایش "ورزش برای همه"

   همایش ورزش خانوادگی، ورزش برای همه با شعار ورزش، جوانان، خانواده و در راستای توسعه ورزش همگانی، سلامتی، شادابی و نشاط به مناسبت گرامیداشت هفته جوان به میزبانی اداره ورزش و جوانان شمال شرق در بوستان پلیس برگزار شد.

   در این همایش که با حضور مسئولان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و شهردار تهران برگزار گردید، ابوالفضل ملاجعفری معاون توسعه امور ورزش اداره کل با اشاره به این مهم که هدف گذاری اداره کل توسعه سلامتی و ورزش همگانی است، گفت: از مهمترین برنامه های اداره کل تشویق مردم به ورزش همگانی و خانوادگی بوده و در برنامه ششم توسعه نیز نگاه ویژه ای به سطح سلامتی و توسعه ورزشی شده است.
   وی خاطر نشان شد: اگر به نمودار توسعه ورزش همگانی نگاهی اجمالی بیندازیم باید گفت که از ابتدای دهه 80 میزان مشارکت مردم در ورزش همگانی پنج درصد بود و این درصد در حال حاضر به 20 رسیده است.
   در بخش دیگری از این مراسم، محمد صادق حسنی سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران نیز در جمع ورزشکاران، هدف سازمان ورزش شهرداری را توسعه ورزش همگانی اعلام کرد و گفت: یکی از اصلی ترین اهداف ما در سازمان ورزش شهرداری توسعه ورزش همگانی در شهر تهران بوده و در این خصوص تفاهم نامه هایی را نیز با اداره کل ورزش و جوانان بسته ایم.
   وی ادامه داد: شعار این نهاد در سال جاری ورزش همگانی برای تمام مردم است.
   همچنین زرنگار رئیس اداره ورزش ورزش و جوانان شمال شرق ضمن تشکر از همراهی حوزه ها و ادارات گفت: یکی از برنامه های اصلی این اداره ایجاد شادابی و نشاط با برگزاری برنامه های همگانی در سطح حوزه شمال شرق است.
   مراسم پرشور ورزش برای همه با همراهی ادارات ورزش و جوانان شمال غرب، جنوب غرب، جنوب شرق، شمیرانات، شهر ری و به میزبانی اداره ورزش و جوانان شمالشرق و با حضور رضایی رئیس فدراسیون اسکیت، سلیمی رئیس گروه بانوان اداره کل، گل محمدی معاون جوانان اداره کل، زرگر رئیس گروه توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای، نامنی رئیس اداره ورزش شمیرانات، پیام نظر مدیر روابط عمومی، عطائی رئیس هیئت کاراته، سراج رئیس هیئت رزمی و تقدیمی رئیس هیئت تیرو کمان برگزار شد.
   در این مراسم جمعی از ورزشکاران کاراته، رزمی، اسکیت و تیرو کمان به اجرای نمایش ورزشی پرداختند و
   در پایان نیز 5 دستگاه دوچرخه و بیش از 100 بسته فرهنگی ورزشی به قید قرعه به حاضران اهدا شد.
   گالری
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,966,733
تعداد بازدید امروز : 17,460
تعداد بازدید دیروز : 24,975
آخرین به روزرسانی : 1397/10/29
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.