جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • تندگویان: جوانان آسیب پذیری بالایی دارند

   در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان استان تهران به ریاست استاندار

   تندگویان: جوانان آسیب پذیری بالایی دارند

   تندگویان: جوانان آسیب پذیری بالایی دارند

   معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان استان تهران با بیان اینکه ارائه مشاوره به جوانان از آسیب های آنان کم خواهد کرد، گفت: جوانان آسیب پذیری بالایی دارند.

   محمد مهدی تندگویان افزود: بررسی فعالیت مراکز مشاوره طلاق در کشور نشان می دهد با 10 درصد کاهش طلاق مواجه هستیم و بدانیم طلاق، آسیبی است که تبعات بد و جبران ناپذیری دارد و باید از زمان ها و فرصت هایی که دستگاه ها در اختیار دارند حداکثر استفاده به کار گرفته شود.
   وی بر تلاش همه مدیران برای بهره گیری از ظرفیت 2 هزار تشکل مردم نهاد جوانان شهر تهران در رفع مشکلات تاکید کرد.
   تندگویان با بیان اینکه استان تهران باید الگوی سایر مناطق کشور باشد، افزود: باید ساختاری برای بهره گیری از این ظرفیت عظیم بوجود آورد..
   تندگویان گفت: یکی از حوزه هایی که می توان از این جوانان استفاده کرد بخش کمک به فرهنگ سازی تفکیک زباله از مبدا است که گردش مالی آن سالانه 3 هزار میلیارد تومان است، ضمن اینکه درآمد 20هزار میلیارد تومانی شهرداری می تواند به این نهادها نیز تعلق یافته و جوانان را بهره مند کند.
   وی با تاکید بر واگذاری فعالیت های نهادها به سازمان های مردم نهاد متعلق به جوانان گفت: تشکل های مردم نهاد در عرصه های مختلف پژوهشی، عمرانی، اجتماعی و بسیاری از بخش ها فعال هستند.
   معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در بخش دیگری از سخنانش تاکید کرد: نیاز است در استان تهران چند خانه جوانان شکل بگیرد و سرای محله ها هم امکانات خوبی برای ارائه خدمت دارند که تشکل ها می توانند از ظرفیت آن استفاده کنند.
   گفتنی است نشست ستاد ساماندهی امور جوانان استان تهران به ریاست مقیمی استاندار تهران برای بررسی و رفع مشکلات و مسائل جوانان، امروز برگزار شد.
   گالری
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,965,576
تعداد بازدید امروز : 16,303
تعداد بازدید دیروز : 24,975
آخرین به روزرسانی : 1397/10/29
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.