جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • گل محمدی: فاز نخست استادیوم 5 هزار نفری ورامین، هفته دولت به بهره برداری می رسد

   گل محمدی: فاز نخست استادیوم 5 هزار نفری ورامین، هفته دولت به بهره برداری می رسد

   گل محمدی: فاز نخست استادیوم 5 هزار نفری ورامین، هفته دولت به بهره برداری می رسد

   مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت: همزمان با هفته دولت، فاز نخست استادیوم 5 هزار نفری ورامین به بهره برداری می رسد.

   رضا گل محمدی در جلسه بررسی وضعیت اماکن ورزشی ورامین که با حضور کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی برگزار شد، گفت: کل اعتبارات استانی حوزه ورزش شهرستان ورامین، 30 میلیارد ریال است که با با پیگیری های صورت گرفته و به دلیل جایگاه ورزش شهرستان، این اعتبار به 50 میلیارد ریال افزایش یافت.
   وی افزود: یکی از مهمترین پروژه های ورزشی شهرستان ورامین، احداث استادیوم 5 هزار نفری این شهرستان است که در فاز نخست این طرح که هفته دولت به بهره برداری می رسد، یک هزار سکوی ورزشی در اختیار علاقمندان به ورزش ورامین قرار می گیرد.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران تصریح کرد: با افتتاح این پروژه، رقم اعتبارات شهرستان ورامین در حوزه ورزش به 150 میلیارد ریال افزایش می یابد.
   گل محمدی بیان کرد: یکی از ویژگی های شهرستان ورامین در حوزه ورزش، توجه به ورزش روستایی است که این امر با همراهی فرماندار ورامین و دهیاران با احداث سالن های ورزشی روستایی باعث ارتقاء سطح زیرساخت های ورزش روستایی شده است.
   وی افزود: به منظور احداث زمین فوتبال روستای احمد آباد از توابع بخش مرکزی و روستای آبباریک از توابع بخش جوادآباد ورامین، اعتبار مورد نیاز در نظر گرفته شده، ضمن این که به منظور تکمیل سالن ورزشی 15 خرداد ورامین که بزودی به بهره برداری می رسد، 4 میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده که دو سوم آن تأمین شده است.
   وی تصریح کرد: در سال جاری به منظور تأمین کفپوش 15 سالن ورزشی استان تهران، اعتبارات لازم تأمین شده که با توجه به نیاز منطقه ورامین ، دو کفپوش در اختیار این شهرستان قرار می گیرد.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت: در سال جاری، احداث سه خانه جوان در سطح استان تهران در دستور کار قرار گرفته و بودجه مورد نیاز آن تأمین شده که یکی از این خانه های جوان در ورامین احداث می شود.
   وی تأکید کرد: ورامین، شهرستان پیشگام در انقلاب اسلامی است ورزش آن از جایگاه ویژه ای در استان تهران و کشور برخوردار است، لذا برای ارتقاء جایگاه ورزش ورامین از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنیم.
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,776,995
تعداد بازدید امروز : 485
تعداد بازدید دیروز : 4,191
آخرین به روزرسانی : 1398/01/05
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.