جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • گل محمدی: هیئت تکواندو استان تهران از موفق ترین هیئت های ورزشی است

   در مجمع هیئت تکواندو پایتخت

   گل محمدی: هیئت تکواندو استان تهران از موفق ترین هیئت های ورزشی است

   گل محمدی: هیئت تکواندو استان تهران از موفق ترین هیئت های ورزشی است

   مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در مجمع هیئت تکواندو پایتخت گفت: من از هیئت تکواندو تهران رضایت کامل دارم و یکی از موفق ترین هیئت های ورزشی استان به شمار می آید.

   به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران؛ رضا گل محمدی، افزود: هیئت تکواندو تهران یکی از هیئت هایی است که به جرات می توانم بگویم که بسیار از عملکرد آن رضایت دارم و می دانم به بلوغ بالایی رسیده است.
   وی جابجایی دفتر هیئت تکواندو استان تهران به سالن زنده یاد سید سعید مهیمن (خانه تکواندو پایتخت) را یکی از سخت ترین اقدامات هیئت قلمداد کرد و در این خصوص توضیح داد: این جابجایی آن هم در مدت کوتاه کمتر از یک سال، کار بسیار دشواری بود اما مسئولان هیئت با عزمی که جزم کرده بودند موفق شدند از پس این کار دشوار بربیایند.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، از مدال آوری های پایتخت نشینان در مجامع بین المللی تقدیر کرد و در این باره گفت: من این ظرفیت را در هیئت تهران می بینم که همواره تکواندوکاران آن در تیم های ملی پای ثابت اعزام ها باشند، همچنین این استان قادر است اکنون حتی پا را از برگزاری مسابقات در سطح ملی فراتر بگذارد و بدون دخالت فدراسیون تکواندو میزبان رقابت های بین المللی باشد.
   گالری
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,776,971
تعداد بازدید امروز : 461
تعداد بازدید دیروز : 4,191
آخرین به روزرسانی : 1398/01/05
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.