جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • پولادگر: تهران قهرمانان ارزنده ای را به کشور معرفی کرده است

   مجمع سالیانه هیئت تکواندو استان تهران

   پولادگر: تهران قهرمانان ارزنده ای را به کشور معرفی کرده است

   پولادگر: تهران قهرمانان ارزنده ای را به کشور معرفی کرده است

   مجمع سالیانه هیئت تکواندو استان تهران با حضور مسئولان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، فدراسیون و هیئت تکواندو استان تهران و دیگر اعضای مجمع دیروز برگزار شد.

   رئیس فدراسیون تکواندو در این مجمع گفت: تهران در رده سنی پایه و پومسه بسیار موفق عمل کرده و باعث شده است تا قهرمانان ارزنده ای به کشور معرفی شوند و این خدمت بزرگی به تکواندو ایران است.
   محمد پولادگر به عنوان رئیس مجمع، افزود: با توجه به افتخار آفرینی های هوگوپوشان تهرانی در مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان و دیگر تورنمنت های بین المللی باید بگویم که پنج مدال طلای جهان افتخار کمی نیست، هیئت تکواندو استان تهران عملکرد قابل قبولی در رده سنی پایه داشته و با قهرمان پروری مربیانش باعث شده است که استعداد های جدیدی به کشور و تیم ملی معرفی شوند.
   وی در ادامه افزود: رشته پومسه تنها یک قدم با المپیکی شدن فاصله دارد و می توانم به راحتی بگویم که درصد زیادی از پومسه کل کشور در اختیار تهران است و این از افتخارات بزرگ هیئت پایتخت به شمار می رود.
   رئیس فدراسیون تکواندو با بیان اینکه از عملکر هیئت تهران رضایت کامل دارد، خاطرنشان کرد: استان های دیگر هم بیکار ننشسته اند و رقابت سنگینی بین استان ها وجود دارد، اما پایتخت توانسته تاکنون موفق عمل کند و ورزشکارانش به رویدادهای بین المللی اعزام می شوند. امیدواریم هیئت تهران در سال ۹۷ هم همین روال را در پیش بگیرد و موفق باشد.
   به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران؛ مجمع سالیانه هیئت تکواندو استان تهران با حضور محمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو، رضا گل محمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران، آرش فرهادیان رئیس کمیته امور استان ها و مجامع فدراسیون تکواندو، علی خلیلی، مسعود لشکری و ام سلمه حاج حسینی رئیس، دبیر و نایب رئیس هیئت تکواندو استان تهران در اداره کل برگزار گردید.
   در این مراسم، ابوالفضل ملاجعفری معاون توسعه امور ورزش، علی اصغر زرگر رئیس گروه توسعه ورزش قهرمانی، پیام نظر مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران؛ الهام موسوی خزانه دار هیئت تکواندو تهران، حسینعلی نعیمی رئیس حوزه جنوب غرب، منصور خاندان رئیس حوزه شمال غرب ، حسین جاهد رئیس حوزه شمال شرق ، محمد مهلوجی و حسین عزیزی رئیس هیئت تکواندو شهرستان های شهریار و اسلامشهر، نیز حضور داشتند.
   همچنین محمدرضا زوار و مریم آذرمهر به عنوان نمایندگان مربیان، مهدی کاشانیان و مرجان طاهری به عنوان نماینده داوران، پیام خانلرخانی به عنوان نماینده باشگاه ها، حمید نظری، ابراهیم صفری و ناهید کیانی به عنوان نماینده ورزشکاران دیگر اعضای حاضر در این مجمع بودند.
   علی خلیلی رئیس هیئت تکواندو استان تهران در ابتدای مجمع سخن گفت و سپس مسعود لشکری دبیر هیئت تکواندو تهران، گزارشی از عملکرد هیئت تکواندو استان تهران در سال های ۹۵ و ۹۶ ارائه داد.
   اعلام برنامه های آتی تکواندو استان تهران در سال ۹۷ و شرحی مختصر از افتخار آفرینی های تکواندوکاران پایتخت از ابتدای سال جاری تاکنون از دیگر بخش های سخنان دبیر هیئت تکواندو تهران بود.
   در ادامه هر یک از اعضای مجمع صحبت کردند و سپس موسوی، خزانه دار هیئت تکواندو استان تهران گزارش مالی سال ۹۶ را ارائه داد.
   در پایان اعضا گزارش عملکرد هیئت تهران، برنامه های سال ۹۷ را تایید کردند.
   گالری
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,777,204
تعداد بازدید امروز : 694
تعداد بازدید دیروز : 4,191
آخرین به روزرسانی : 1398/01/05
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.