جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • گل محمدی: نقش شورای پژوهش در ورزش و جوانان تهران معنادار شده است

   ارائه عملکرد 2 ساله در چهارمین جلسه شورای پژوهش و مطالعات اداره کل

   گل محمدی: نقش شورای پژوهش در ورزش و جوانان تهران معنادار شده است

   گل محمدی: نقش شورای پژوهش در ورزش و جوانان تهران معنادار شده است

   مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در چهارمین جلسه شورای پژوهش ضمن اشاره به استفاده از تجربیات علمی در ورزش تهران گفت: عملکرد 2 سال گذشته با برگزاری نشست ها و هم اندیشی ها، نقش پژوهش در فعالیت ها و برنامه های اداره کل تهران را اثرپذیر کرده است.

   به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان استان تهران، گل محمدی در این جلسه ضمن قدردانی از همراهی پژوهشگاه علوم ورزشی در تحقق اهداف و سیاست های کلان در ایجاد زمینه های جلب همکاری و ارائه خدمات علمی – فنی و گسترش بنیادی، توسعه ای و کاربردی گفت: انتظار از عملکرد شورای پژوهش حصول نتایج است که با برگزاری همایش بزرگ پرورش اندام، حمایت از پایان نامه ها و تدوین برنامه ششم توسعه برای اداره کل شاهد تلاش ها در این شورا بودیم.
   در ادامه این جلسه رئیس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی وزارت ورزش و جوانان با تقدیر از فعالیت اداره کل تهران در شورای پژوهش گفت: ثبت و هدایت 164 پروژه ثبت شده توسط ادارات کل، تعامل خوب با دانشگاه های استان و روند رو به رشد شوراهای پژوهش به ویژه درتهران، می تواند کمک قابل توجهی به تصمیمات مدیران کل داشته باشد.
   دکتر فضلی جایگاه برتر استان تهران را در سال96 از نقاط قوت عملکرد شورا و مدیرکل دانست و افزود: امیدوارم با این برنامه ریزی و رویکرد پژوهش محوری در تهران، بسیاری از مشکلات پیش رو مرتفع شود.
   در این جلسه دکتر طهماسبی با ارائه پاورپوینت، عملکرد دو سال گذشته شورا را بیان کرد و گزارشی از برنامه ها را با تدوین 5 محور برای سال97 ارائه نمود.
   در این جلسه دکتر قره خانلو رئیس آکادمی ملی المپیک و پژوهشگاه علوم ورزشی نیز پیرامون دیدگاه های خود درمورد جشنواره پایان نامه های کاربردی، تشکیل شورای علمی، ایجاد قطب های پژوهشی، ظرفیت محور در دانشگاه ها، فراخوان اولویت های پژوهشی اداره کل در حوزه ورزش و جوانان و ایجاد تفاهم نامه آموزشی و پژوهشی با دانشگاه ها بحث و گفتگو کرد.
   این جلسه با حضور سلیمی، ملاجعفری، نظر، گل محمدی، میرزابیگی، ترحمی، دکتر علیزاده، افشار و رؤسای دانشکده های تربیت بدنی دانشگاه های تهران برگزار شد.
   گالری
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,522,608
تعداد بازدید امروز : 8,149
تعداد بازدید دیروز : 14,472
آخرین به روزرسانی : 1397/12/01
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.