جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مجتبی جانعلی برای 4 سال رئیس هیات ووشو استان تهران شد

   ر مجمع انتخاباتی با حضور علی نژاد رئیس فدراسیون و رضا گل محمدی مدیرکل

   مجتبی جانعلی برای 4 سال رئیس هیات ووشو استان تهران شد

   مجتبی جانعلی برای 4 سال رئیس هیات ووشو استان تهران شد

   در جریان مجمع هیات ووشو استان تهران، مجتبی جانعلی با 15 رای به عنوان رئیس هیات انتخاب شد.

   ​به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان استان تهران، در این مجمع که با حضور علی نژاد رئیس فدراسیون، رضا گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، ملاجعفری، سلیمی، زرگر و کاظمی از مدیران اداره کل و اکثریت اعضا برگزار شد، چهار نفر به عنوان کاندید ثبت نام کرده بودند که با غیبت اسفندیاری و انصراف بینش، رقابت بین جانعلی و حسینی برای کسب کرسی ریاست صورت گرفت و در نهایت مجتبی جانعلی باکسب اکثریت آرا برای 4 سال سکاندار هیات ووشو استان تهران شد.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در این مجمع گفت: یکی از تاثیر گذارترین و منسجم ترین فدراسیون ها، فدراسیون ووشو است و جایگاه خوبی در جوامع بین المللی و ایران دارد و ما انتظار داریم هیات تهران هم در کشور با اختلاف زیاد این جایگاه را به خود اختصاص دهد.
   گل محمدی ادامه داد: توجه به رشته های ورزشی مدال آور مانند ووشو که می تواند در بخش بانوان و در بخش آقایان مدال های ارزشمندی در بازیهای آسیایی جاکارتا و حتی المپیک2020 برای کشورمان به ارمغان آورد، از اهمیت بالایی برخوردار است.
   وی افزود: برای ما ووشو خیلی اهمیت دارد و باید از سرمایه های ناب و با استعدادی که در شهرستان های استان تهران موج می زند، استفاده عالی شود و نتیجه کار این باشد که 40درصد اعضای تیم ملی باید از استان تهران باشند.
   گل محمدی اضافه کرد: در بایهای آسیایی و پارآسیایی، 99 ورزشکار زن و مرد از تهران حضورشان قطعی شده و امیدواریم ورزشکاران ووشو نیز از قهرمانان این بازیها باشند وآنها بتوانند مدال های ارزشمندی برای کشورمان به ارمغان آورند.
   گالری
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,522,985
تعداد بازدید امروز : 8,526
تعداد بازدید دیروز : 14,472
آخرین به روزرسانی : 1397/12/01
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.