جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • الهه احمدی : خوشحالم افتخار پرچمداری در بازیهای آسیایی به نمایندگی از همه قهرمانان ایران نصیب من شد

   الهه احمدی : خوشحالم افتخار پرچمداری در بازیهای آسیایی به نمایندگی از همه قهرمانان ایران نصیب من شد

   الهه احمدی : خوشحالم افتخار پرچمداری در بازیهای آسیایی به نمایندگی از همه قهرمانان ایران نصیب من شد

   الهه احمدی ملی پوش تهرانی تیراندازی ایران گفت: خوشحالم در کنار مسئولیت مهم پرورش فرزندم، افتخار پرچمداری در بازیهای آسیایی اندونزی به نمایندگی از کیمیا علیزاده و همه قهرمانان ایران نصیب من شد.

   الهه احمدی در گفت وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت : پرچمداری بازیهای آسیایی اندونزی حق مسلم علیزاده بود او قهرمان بزرگی است و مدال ارزشمند المپیک را دارد و من متوجه ارزشهای زیاد او هستم.
   پرچمدار ایران در بازیهای آسیایی اندونزی گفت : واقعا شگفت زده شدم و خداوند این افتخار بزرگ را قسمت من کرد. خداوند متعال را شاکر هستم و تمام موفقیت های من مرهون توجه و کمک های فراوان پدرم و حمایت های صمیمانه و صبوری های همسرم بوده است.
   وی درباره عبارت "مادر قهرمان" که به او لقب داده اند، گفت: زندگی قهرمانی واقعا مشکل است، خصوصا برای یک مادر و یک همسر، در طول پنج سال گذشته مادرم، در نبود من به دلیل اردو و مسابقات مختلف، جور من را برای تربیت فرزندم "سید باور" متحمل شد و من مدیون او هستم.
   الهه احمدی با تقدیر از اعتمادی که ورزش ایران به بانوان قهرمان دارد، گفت: از نگاه بلند و حمایت های دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، دکتر صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک دادگر ریاست فدراسیون تیراندازی و محمدیان معاونت امور بانوان وزارت ورزش کمال تشکر را دارم و انشاالله با کسب مدال طلا بتوانم نام کشورم را سرافراز کنم.
   وی با تبریک روزخبرنگار گفت: همسرم سید اصغر نوربخش هم از جامعه خبرنگاران و رسانه است و من هفدهم مرداد را به همه خبرنگاران تبریک می گویم.
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,522,441
تعداد بازدید امروز : 7,982
تعداد بازدید دیروز : 14,472
آخرین به روزرسانی : 1397/12/01
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.