جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • کیانی: می خواهم در اولین تجربه بازیهای آسیایی ام، بدرخشم

   کیانی: می خواهم در اولین تجربه بازیهای آسیایی ام، بدرخشم

   کیانی: می خواهم در اولین تجربه بازیهای آسیایی ام، بدرخشم

   تکواندوکار وزن ۴۹- کیلوگرم استان تهران در تیم ملی گفت: جاکارتا اولین تجربه اعزام من به بازیهای آسیایی است و می خواهم بدرخشم. امیدوارم با دست پر از این رویداد بازگردم.

   ناهید کیانی در گفتگو با روابط عمومی ورزش و جوانان استان تهران قبل از اعزام به بازیهای آسیایی جاکارتا گفت: من در مسابقات قهرمانی آسیا که به میزبانی ویتنام برگزار شده بود، موفق شدم به مدال نقره دست یابم و همین مدال باعث شد تا طبق تصمیم کادر فنی بدون شرکت در رقابت های انتخابی در ترکیب تیم اعزامی ایران به بازی های آسیایی جاکارتا قرار بگیرم .
   وی افزود: مدت حدود دو ماه است که در تمرینات آماده سازی تیم ملی حضور دارم و فکر می کنم به هفتاد درصد آمادگی رسیده ام. امیدوارم در این یک هفته باقی مانده به حداکثر آمادگی دست یابم و با خوش رنگ ترین مدال به کشور باز گردم.
   ملی پوش استان تهران درخصوص رقبایش در بازیهای آسیایی بیان کرد: قرعه ما از همین الان مشخص است، حریف اولم بازیکنی از سریلانکاست، در صورت برد مقابل رقیبی از قزاقستان قرار می گیرم و روی هیچ کدام از حریفان اول و دومم شناختی ندارم، اما در بازی سوم باید با برنده تایلند و کره مبارزه کنم که هر دوی آنها بسیار قدرتمند هستند و بدون شک کار سختی را پیش رو دارم.
   کیانی در مورد تورنمنت کره جنوبی توضیح داد: در این رقابت ها من آمادگی صددرصد نداشتم، در بازی دوم متاسفانه قرعه ام به حریف قدبلند چینی خورد و نتوانستم از سد این حریف عبور کنم. در تمرینات قبل از اعزام به جاکارتا روی این نقطه ضعف هم کار کرده ام تا مقابل هوگوپوشان قدبلند هم بتوانم به راحتی مبارزه کنم و مشکلی از این بابت نداشته باشم .
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,522,500
تعداد بازدید امروز : 8,041
تعداد بازدید دیروز : 14,472
آخرین به روزرسانی : 1397/12/01
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.