جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • گل محمدی: یکی از مهم ترین پروژه های ورزشی تهران و کشور در اسلامشهر افتتاح می شود

   گل محمدی: یکی از مهم ترین پروژه های ورزشی تهران و کشور در اسلامشهر افتتاح می شود

    گل محمدی: یکی از مهم ترین پروژه های ورزشی تهران و کشور در اسلامشهر افتتاح می شود

   مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران می گوید: استادیوم شهدای اسلامشهر باکیفیت ترین چمن طبیعی و بهترین پیست تارتان را دارد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، روز سه شنبه 20 شهریور با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر ورزش و جوانان استادیوم 7000 نفری شهدای اسلامشهر اقتتاح خواهد شد.
   رضا گل محمدی در خصوص این پروژه گفت: این استادیوم یکی از مهم ترین پروژه های ورزشی استان تهران است که به مناسبت هفته دولت با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور و دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان افتتاح می شود.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران ادامه داد: این استادیوم تمام استانداردهای لازم از جمله چمن طبیعی با بهترین کیفیت و پیست تارتان استاندارد دو و میدانی را داراست و برای رشته های فوتبال و تمام مواد دو و میدانی قابل استفاده می باشد. همچنین تمام 7000 ظرفیت تماشاگر ورزشگاه اسلامشهر دارای صندلی است که با افتتاح آن سرانه ورزشی در این منظقه افزایش قابل توجهی خواهد داشت.
   وی افزود: اسلامشهر از مناطق ورزش خیز است و نزدیکی آن به تهران باعث می شود خواهان زیادی داشته باشد. استفاده از استادیوم شهدای اسلامشهر باعث کاهش فشار از روی ورزشگاه های پیر تهران می شود. همچنین زمین چمن فوتبال طبیعی برای هر منطقه یک امتیاز ویژه محسوب می شود که خوشحالیم مردم اسلامشهر از آن بهره مند خواهند شد.
   گل محمدی در پایان گفت: طبیعی است که استفاده بهینه و نگهداری از هر مجموعه ای دارای هزینه هایی است که با مدیریت وزارت ورزش و سایر مسئولین این آمادکی وحود دارد تا نگهداری چنین استادیوم هایی از طریق رایزنی و تفاهم با تمهیدات خاص و همکاری شهرداری مناطق انجام شود.
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 3,435,190
تعداد بازدید امروز : 2,737
تعداد بازدید دیروز : 4,217
آخرین به روزرسانی : 1398/04/31
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.