جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • سلطانی فر: افتتاح ورزشگاه هفت هزار نفری هدیه ناقابلی به مردم اسلامشهر است

   آیین افتتاح ورزشگاه هفت هزار نفری اسلامشهر با حضور دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهور

   سلطانی فر: افتتاح ورزشگاه هفت هزار نفری هدیه ناقابلی به مردم اسلامشهر است

   سلطانی فر: افتتاح ورزشگاه هفت هزار نفری هدیه ناقابلی به مردم اسلامشهر است

   وزیر ورزش و جوانان گفت: افتتاح ورزشگاه هفت هزار نفری، هدیه ناقابلی است که ما به مردم اسلامشهر می دهیم.

   استادیوم ۷ هزار نفری شهدای اسلامشهر با حضور دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهور، سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و مهندس ممقیمی استاندار تهران، امروز(سه شنبه) افتتاح و به بهره برداری رسید.
   دکتر مسعود سلطانی فر در آیین افتتاح ورزشگاه هفت هزار نفری اسلامشهر گفت: ما با توجه به همه محدودیت هایی که در کشور داریم و جنگ اقتصادی که دشمنان به راه انداختند تلاش کردیم امسال از آغاز هفته دولت تا دهه فجر هر هفته یک پروژه مهم را مورد بهره برداری قرار دهیم که به کوری چشم دشمنان شاهد پیشرفت کشور باشیم.
   وزیر ورزش و جوانان در ادامه افزود: هیچ ابزاری را در کشور نمی توان مثل ورزش پیدا کرد که با کمترین امکانات بتوان موجب دلگرمی و شادی مردم را فراهم کرد. خوشبختانه بعد از درخشش کاروان ایران در جاکارتا شاهد بودیم مقام معظم رهبری و رییس جمهور و همچنین ۱۹۰ نماینده مجلس از عملکرد کاروان ایران حمایت و تشکر کردند. ما توانستیم تاریخی ترین نتیجه را در بازی های آسیایی کسب کنیم.
   مقام عالی ورزش کشور خاطر نشان کرد: افتتاح ورزشگاه هفت هزار نفری هدیه ناقابلی است که ما به مردم اسلامشهر می دهیم و امیدواریم که این روند تکمیل پروژه ها ادامه دار باشد و شاهد باشیم که مردم ایران بهترین امکانات را در اختیار داشته باشند.
   وی در خصوص سرانه کم ورزش در تهران گفت: با کمک استاندار، فرماندهان و نمایندگان تلاش می‌کنیم تا از همه ظرفیت استفاده کنیم. بر همین اساس نیز ابتدا تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در دستور کار است و پس از آن به دنبال پروژه‌های جدید هستیم.
   مسعود سلطانی‌فر در حاشیه مراسم افتتاحیه ورزشگاه هفت هزار نفری در اسلامشهر اظهار داشت: ان‌شا‌الله فجر چهلم را با رضایت‌مندی و شادی مردم برگزار خواهیم کرد. گفتیم که فجر چهلم را از هفته دولت آغاز می‌کنیم و هر هفته یک پروژه بزرگ را تا آن زمان افتتاح می‌کنیم.
   وی تاکید کرد: در همین هفته تعداد پروژه ها بیشتر از یک عدد شد. در هفته‌های آینده پیست دوچرخه سواری در کرمان و استادیوم خوزستان را افتتاح خواهیم کرد و تا دهه فجر این نهضت ادامه خواهد داشت. وجود این اماکن ورزشی می‌تواند زمینه ساز پیشرفت جامعه باشد. مردم زیادی از این اماکن استفاده می‌کنند تا موجبات سلامتی جسم و روح شان باشد.
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 3,435,343
تعداد بازدید امروز : 2,890
تعداد بازدید دیروز : 4,217
آخرین به روزرسانی : 1398/04/31
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.