جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • استادیوم ۷ هزار نفری شهدای اسلامشهر، امروز افتتاح و به بهره برداری رسید

   با حضور دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهور، وزیر ورزش و جوانان و استاندار تهران

   استادیوم ۷ هزار نفری شهدای اسلامشهر، امروز افتتاح و به بهره برداری رسید

   استادیوم ۷ هزار نفری شهدای اسلامشهر، امروز افتتاح و به بهره برداری رسید

   با حضور دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهور، دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و مقیمی استاندار تهران، استادیوم ۷ هزار نفری شهدای اسلامشهر عصر امروز (سه شنبه) افتتاح و به بهره برداری رسید.

   استادیوم 7 هزار نفری اسلامشهر که عملیات احداث آن از سال 1388 و در قالب مصوبات رئیس‌جمهور دولت نهم آغاز شده پس از گذشت قریب به 10 سال در دولت تدبیر و امید آماده بهره‌برداری شد و امروز در حضور نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، فرماندار اسلامشهر و مسئولان و مقامات محلی، افتتاح گردید.

   این پروژه عمرانی ورزشی در زمینی به مساحت 10 هکتار و با اعتباری بالغ بر 150 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و با همکاری شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی احداث شده که دارای 2150 متر مربع زیربنای فضای سرپوشیده و 33 هزار و 200 متر مربع فضای روباز است.

   استادیوم 7 هزار نفری اسلامشهر دارای 4 دکل روشنایی، 2 فضای رختکن بازیکنان و داوران، سرویس‌های بهداشتی مجزا ویژه بازیکنان، داوران و عمومی است، علاوه بر این زمین چمن استاندارد، این مجموعه ورزشی دارای یک پیست تارتان با شش خط حدود 6 هزار متر مربع است که آماده برگزاری تمرینات و مسابقات ملی است.

   در جریان مراسم افتتاحیه، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: تشکر می کنم از دولتمردانی که رای مردم زحمت می کشند. و اینکه همچنین ورزشگاهی را برای رفاه مردم اسلامشهر آماده کردند.
   پروانه مافی افزود: همچنین ممنونم از مقیمی که با ایجاد شورای استانی تلاش می کنند پروژه های این استان به بهره برداری برسد.
   وی ادامه داد: ورزشگاه اسلامشهر کامل و بسیار خوب درست شده و خوشحالم که تلاش های ما در مجلس به ثمر نشسته و مطمئنم که مردان و زنان اسلامشهر می توانند به درجات بالای ورزشی برسند.
   گالری
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 3,435,390
تعداد بازدید امروز : 2,937
تعداد بازدید دیروز : 4,217
آخرین به روزرسانی : 1398/04/31
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.