جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • جهانگیری: دکتر سلطانی فر و تیم ایشان برای تحول ورزش گام های بلندی برداشته اند

   در آیین افتتاح ورزشگاه هفت هزار نفری اسلامشهر

   جهانگیری: دکتر سلطانی فر و تیم ایشان برای تحول ورزش گام های بلندی برداشته اند

   جهانگیری: دکتر سلطانی فر و تیم ایشان برای تحول ورزش گام های بلندی برداشته اند

   معاون اول رئیس جمهور گفت: دکتر سلطانی فر و تیمی که با ایشان کار می کنند خیلی با انگیزه هستند و برای تحول ورزش گام های بلندی برداشته اند، چون ورزش یکی از ارکان اصلی جامعه است.

   دکتر اسحاق جهانگیری در آیین افتتاح ورزشگاه هفت هزار نفری اسلامشهر گفت: خدا را شاکرم که این توفیق نصیب من شد در جمع مردم خوب اسلامشهر حاضر شوم و این پروژه مهم ورزشی را افتتاح کنیم. امیدوارم که همیشه شاهد افتتاح این پروژه ها باشیم، چون وظیفه دولت این است که به مردم خدمت کند.
   وی افزود: در ایام سوگواری اباعبدالله الحسین هستیم که ما خیلی از روش و منش خودمان را از این بزرگوار گرفتیم، باید همیشه دنباله روی امام حسین باشیم. مردم ایران با تمسک به ایشان بازهم سربلند بیرون خواهند آمد و تلاش آمریکا برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی نتیجه ای در بر نخواهد داشت. این سختی ها به زودی تمام خواهد شد و بازهم سربلندی مردم ایران در همه جهان زبان زد خواهد شد.
   عضو عالی هیات دولت در ادامه تصریح کرد: خوشبختانه در استان هایی که حضور داشتیم همیشه چند پروژه ورزشی نیز برای افتتاح وجود داشته که نشان می دهد تیم وزارت ورزش کارش را به خوبی انجام داده است.
   معاون اول رئیس جمهور در بخش دیگری اظهار داشت: درست است که شهرستان های اطراف تهران فاصله کمی تا پایتخت دارند، ولی متاسفانه هنوز از لحاظ اماکن ورزشی، اماکن درمانی و همچنین بحث حمل و نقل با مشکلات زیادی مواجه هستند که وظیفه ما این است زودتر این کاستی ها را جبران کنیم. این جمعیت زیادی که در شهرستان های استان تهران وجود دارد به رسیدگی احتیاج دارند که با وجود آقای مقیمی که مدیر توانمندی است امیدواریم به زودی این مشکلات حل شود.
   دکتر جهانگیری در پایان خاطر نشان کرد: از قهرمانان ورزشی اسلامشهر و دیگر نقاط کشور ممنونیم که در بازی های آسیایی آبروداری کردند و زنان ما که نشان دادند با رعایت حجاب اسلامی می توان در همه میادین موفق بود و از ورزشکاران که به ملت ایران روحیه دادند.
   گالری
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 3,435,348
تعداد بازدید امروز : 2,895
تعداد بازدید دیروز : 4,217
آخرین به روزرسانی : 1398/04/31
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.