جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • گل محمدی: امتیاز فعالیت تیم فوتبال نفت لغو شده است

   گل محمدی: امتیاز فعالیت تیم فوتبال نفت لغو شده است

   گل محمدی: امتیاز فعالیت تیم فوتبال نفت لغو شده است

   مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت: در حال حاضر تیم فوتبال نفت از جدول سازمان لیگ کنار گذاشته شده و امتیاز فعالیت این تیم لغو شده است.

   تیم فوتبال نفت تهران پس از مشکلات فراوان مدیریتی و بلاتکلیفی در لیگ برتر (هفدهم )به لیگ دسته یک (آزادگان) سقوط کرد که پس از دو هفته عدم حضور در برابر حریفان با نظر سازمان لیگ رتبه اش به دسته سه کشور تنزل یافت.
   رضا گل محمدی امروز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: طبق نظر سازمان لیگ این تیم از جدول مسابقات دسته سه کشور خارج شده و طلب کاران آن می بایست طلب خود را از مجمع واگذاری وزارت نفت پیگیری کنند.
   وی با بیان اینکه شنیده شده میزان طلب کادر فنی و بازیکنان، اداره مالیات، پیمانکاران و سایرین بیش از 35 میلیارد تومان بوده، گفت: بدهی این تیم طبق آمار ها کمتر از این میزان بوده و باشگاه باید هرچه زودتر به بدهی خود رسیدگی کند.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران تصریح کرد: ورزشگاه خانگی این تیم مجموعه تختی تهران بوده که طبق تعهد، تیم نفت باید 700 میلیون تومان برای چهار فصل بازی به ورزشگاه (برای هر بازی 45 میلیون تومان) پرداخت کند.
   گل محمدی با بیان اینکه تیم فوتبال نفت نابود شده، افزود: علت این اقدام بی مبالاتی مجمع واگذاری وزارت نفت بود که نتوانست این باشگاه را به بخش خصوصی واگذار کند .
   وی ادامه داد: عدم تعهدات مالک باعث شد تا خریداران رقبتی برای سرمایه گذاری در این تیم نداشته باشند.
   وی همچنین در مورد حضور تیم فوتبال پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا و اینکه تمهیداتی برای جشن قهرمانی و یا نایب قهرمانی اتخاذ شده، گفت: قطعا برای حضور نماینده ایران در فینال مسابقات تمهیداتی با وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و باشگاه پرسپولیس دیده شده است.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت: پرسپولیس باید بدون هراس روزسه شنبه(اول آبان) با السد قطربازی کرده و صعود خود را به فینال قطعی کند.
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 3,019,931
تعداد بازدید امروز : 2,051
تعداد بازدید دیروز : 3,989
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.