جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • تقدیر مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران از گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس

   به مناسبت پیروزی مقابل السد قطر و صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا صورت گرفت

   تقدیر مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران از گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس

   تقدیر مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران از گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس

   مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، در دیدار با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پیرامون موارد مختلفی از جمله اسپانسر، بدهی، ورزشگاه تمرینی و باز شدن پنجره نقل و انتقالات بحث و بررسی کرد.

   به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان استان تهران، رضا گل محمدی به تجهیز ورزشگاه آزادی اشاره کرد و گفت: به منظور مهیا شدن این مجموعه ورزشی در مسابقات بین المللی، 10 میلیارد تومان از طریق وزارت ورزش و جوانان به این مجموعه اختصاص یافت.
   وی ادامه داد: با افزایش این امکانات استانداردهای ای اف سی (کنفدراسیون فوتبال آسیا) برطرف شد و مجموعه آزادی پذیرای مسابقه فینال پرسپولیس در آسیا شد.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با بیان اینکه حضور پرسپولیس و قهرمانی این تیم برای کشورمان افتخار است، افزود: در این خصوص آمادگی لازم برای برگزاری این رویداد بین المللی و جشن قهرمانی تیم وجود دارد.
   وی همچنین از تجهیز چمن ورزشگاه درفشی فر کمپ تمرینی تیم پرسپولیس خبر داد و گفت: با مساعدت وزارت ورزش 500 میلیون تومان و به مجری گری اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، چمن این ورزشگاه تجهیز می شود.
   همچنین در این دیدار، مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران به مناسبت پیروزی سه شنبه شب تیم فوتبال پرسپولیس تهران مقابل السد قطر و صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا و خوشحالی مردم، لوح تقدیری به حمید رضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران اهدا کرد.
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,572,652
تعداد بازدید امروز : 10,716
تعداد بازدید دیروز : 18,033
آخرین به روزرسانی : 1397/12/04
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.