جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • سه طرح ورزشی شهر رودهن با حضور "گل محمدی" افتتاح شد

   سه طرح ورزشی شهر رودهن با حضور "گل محمدی" افتتاح شد

   سه طرح ورزشی شهر رودهن با حضور "گل محمدی" افتتاح شد

   خانه «کوهنوردی» و «ژیمناستیک» و «پیست دوچرخه سواری و پیاده روی» شهر رودهن در شهرستان دماوند، روز پنجشنبه با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران افتتاح شد.

   به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان استان تهران، رضا گل محمدی در مراسم افتتاح این طرح ها با بیان اینکه بزودی طرح استعدادیابی در سطح استان اجرا می شود، گفت: این فرصت خوبی برای ورزشکاران و ورزش دوستان رودهن هم خواهد بود.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با بیان اینکه جمعیت کشور در حال افزایش است و سرانه ورزشی و امکانات موجود دیگر جوابگوی این جمعیت نخواهد بود، گفت: برای افزایش سرانه ورزشی نیازمند حمایت مسئولان عالی هستیم.
   به گفته وی از ابتدای امسال تاکنون بیش از 25 پروژه ورزشی در سطح استان تهران افتتاح شده است.
   حمیدرضا ذوالفقاری بخشدار رودهن نیز در این مراسم بر تقویت ورزش روستایی تاکید و بیان کرد: استعدادهای ورزشی درخشانی در بسیاری از روستاها وجود دارد، ولی با توجه به فقر امکانات ورزشی قابل شناسایی نیستند.
   وی سرانه ورزشی رودهن را نسبت به دیگر شهرهای استان تهران بسیار مطلوب خواند و گفت که باید از همین امروز برای سال های بعد برنامه ریزی کنیم.
   ذوالفقاری از وجود دو سالن نیمه کار ورزشی در شهرک سادات محله رودهن خبر داد و گفت: یکی از این سالن ها توسط شورای شهر و شهرداری درحال به سازی و تجهیز، ولی دیگری همچنان بلاتکلیف مانده و نیازمند اعتبار از اداره کل ورزش و جوانان استان تهران است.
   لیلی شکری رئیس اداره ورزش و جوانان بخش رودهن نیز گفت: بانوان رودهنی در عرصه های مختلف ورزشی بسیار فعال ظاهر می شوند و نیازمند حمایت ویژه خواهند بود.
   بنا به همین گزارش، مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران همچنین از خانه کشتی، سالن ورزشی چند منظوره بانوان، پیست اسکیت، محوطه رو باز والیبال و بسکتبال و ساختمان اداره ورزش و جوانان رودهن بازدید کرد.
   گفتنی است رودهن در شمال شرق پایتخت واقع شده است و بر اساس اعلام مدیران رودهن، در مجموع 550 میلیون تومان برای بهره برداری این سه طرح هزینه شده است.
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 3,019,927
تعداد بازدید امروز : 2,047
تعداد بازدید دیروز : 3,989
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.