جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • اولین جلسه کارگروه نهادها و سازمان های ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شهرستان قدس

   اولین جلسه کارگروه نهادها و سازمان های ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شهرستان قدس

   جلسه هماهنگی کارگروه نهادها و سازمان های ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به ریاست روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس، در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان قدس؛ سعید ابریمن مدیر روابط عمومی فرمانداری، در این مورد گفت: هدف از برگزاری این جلسه هماهنگی بیشتر دستگاه ها برای برگزاری برنامه های فرهنگی دهه فجر بود.

   وی ادامه داد: اهداف دیگر این نشست ایجاد هم بستگی و ارتباط میان روابط عمومی ادارات جهت پیشبرد اهداف عالی نظام است.

   سعید ابریمن در مورد برگزاری دو برنامه رادیویی به مناسبت برنامه های فرهنگی شهرستان طی ماه های گذشته تصریح کرد: دو برنامه رادیویی در شهرستان شامل برنامه رادیویی هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی برای اولین بار اجرا شد که اتفاق خوبی در عرصه رسانه است.

   در ادامه مدیر روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس به وظایف و ماموریت های برنامه های این کارگروه از جمله؛ تشریح دستاوردهای هریک از نهادها و ارگان های شهرستانی پس از پیروزی انقلاب و مقایسه آن با قبل از انقلاب به منظور آگاهی هرچه بیشتر مردم و افزایش امید، بررسی عملکرد نهادها و سازمان های شهرستانی در برگزاری جلسات تخصصی و اجرای برنامه های محوری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، انعکاس برنامه ها، مصوبات و اقدامات سازمان ها و نهادها در چهلمین سالگرد به منظور آگاهی مردم با همکاری کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی اشاره کرد.

   در پایان هریک از مسئولین روابط عمومی ضمن اعلام آمادگی در مورد همکاری های لازم برای برگزاری هرچه باشکوه تر برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی به ارائه نقطه نظرات خود پرداختند.

   گالری
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 3,019,726
تعداد بازدید امروز : 1,846
تعداد بازدید دیروز : 3,989
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.