جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • المپیاد استعدادهای برتر تیراندازی کشور در تهران آغاز شد

   با برگزاری مراسم افتتاحیه و حضور 29 استان

   المپیاد استعدادهای برتر تیراندازی کشور در تهران آغاز شد

   المپیاد استعدادهای برتر تیراندازی کشور در تهران آغاز شد

   مراسم افتتاحیه المپیاد استعدادهای برتر تیراندازی کشور، عصر روز گذشته با حضور مسئولان این فدراسیون، هیات تهران و نمایندگان استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

   در ابتدای این مراسم عباس خزائی، رئیس هیات تیراندازی استان تهران ضمن خیرمقدم به تیم های شرکت کننده گفت: این مسابقات به گونه ای برنامه ریزی شده که از این جوانان که سرمایه های اصلی تیراندازی به شمار می روند در رویدادهای آینده استفاده شود چرا که شرایط سنی و آمادگی آنان می تواند زمینه ساز موفقیت و مدال آوری باشد.
   وی افزود: امروز شاهد حضور 29 استان در المپیاد استعدادهای برتر تیراندازی هستیم، امیدوارم با توجه به برنامه ریزی هایی که انجام شده در این مسابقات نتایج قابل قبولی کسب شود چرا که آینده از آن شما جوانان و نوجوانان خواهد بود.
   در ادامه این مراسم بدرالملوک کهرنگی، نایب رئیس بانوان فدراسیون تیراندازی گفت: برگزاری المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کاری بزرگ است که اثرات آن در آینده خود را نشان خواهد داد. جوانان و نوجوانان مستعد تیراندازی این را باید یک فرصت قلمداد کنند، چرا که همین رویدادهای ورزشی می تواند زمینه ساز حضور و موفقیت شما در عرصه های ملی و بین المللی باشد و امیدوارم همه شما آینده سازان تیراندازی ایران در این راه موفق باشید.
   وی افزود: جا دارد از حمایت های وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون تیراندازی و هیات استان تهران به عنوان میزبان این المپیاد تقدیر و تشکر کنم. ما ورزشکاران جوانی مانند آرمینا صادقیان، عرفان صلواتی، امیرمحمد نکونام و امیرسیاوش ذوالفقاریان داریم که با سن کم نتایج قابل قبولی را به دست آورده اند که می توانند برای نوجوانان و آینده سازان تیراندازی یک الگوی مناسب باشند و امیدوارم همه شما از این فرصت به بهترین شکل بهره کافی را ببرید.
   در ادامه این مراسم لیلا زکی زاده نماینده استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان و ناظر المپیاد استعدادهای برتر ورزشی گفت: آنچه در شروع این رویداد و در مراسم افتتاحیه دیدم گواه آن است که مسوولان این فدراسیون و هیات تهران عزمی جدی را در دستور کار خود قرار داده اند و امیدوارم به اهدافی که در نظر داریم، دست یابیم.
   در ادامه، هیات های استانی از مقابل جایگاه رژه رفتند.
   گفتنی است مسابقات استعدادهای برتر تیراندازی در رشته تفنگ روز دوشنبه 5 آذرماه در محل سالن 80 خط مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود.
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 3,599,371
تعداد بازدید امروز : 2,809
تعداد بازدید دیروز : 3,999
آخرین به روزرسانی : 1398/06/04
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.