جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • حضورگل محمدی در مراسم اختتامیه المپیاد استعدادهای برتر تیراندازی کشور

   به میزبانی هیات تیراندازی استان تهران برگزار شد

   حضورگل محمدی در مراسم اختتامیه المپیاد استعدادهای برتر تیراندازی کشور

    حضورگل محمدی در مراسم اختتامیه المپیاد استعدادهای برتر تیراندازی کشور

   مراسم اختتامیه المپیاد استعدادهای برتر تیراندازی کشور، عصر امروز به میزبانی هیات تیراندازی استان تهران برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان استان تهران؛ این مراسم با حضور رضا گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، بدرالملوک کوهرنگی نایب رییس بانوان فدراسیون تیراندازی، رضا ملک محمدی دبیر، مهدی مبینی و لیلا زکی زاده نمایندگان وزارت ورزش و جوانان، مسعود شیخی فرد مدیر کمیته مسابقات و لیگ، امین صانعی مدیر روابط عمومی و امور فرهنکی، جمشید وزیری مدیر آکادمی آموزش، عباس خزایی رییس هیات تیرانداز ی استان تهران، سید عسکر میرطالبی نایب رییس و دیگر مسئولان و روسای هیات های استانی انجام شد.
   در ابتدای مراسم عباس خزایی رییس ستاد برگزاری این رقابتها، ضمن ارائه گزارش کوتاهی از روند برگزاری این دوره از المپیاد گفت: از زحمات همه کسانی که برای هر چه بهتر برگزار شدن این رویداد مهم تلاش کردند، تشکر می کنم و امیدوارم در آینده ای نزدیک این ورزشکاران بتوانند در عرصه های بین المللی برای کشور عزیرمان افتخار آفرینی کنند.
   سپس مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت: با اجرای المپیاد استعداهای برتر می توان قدم های موثری برای آینده این ورزش برداریم و می توان گفت ورزش تیراندازی جزو 5 رشته ای است که بایستی در المپیک بدرخشد.
   در ادامه نیز نایب رییس بانوان فدراسیون تیراندازی افزود: دختران تیرانداز کشورمان می توانند با تلاش خود افتخارآفرینان ایران باشند و برای استعدادهای برتر تیراندازی آرزوی موفقیت کرد.
   گفتنی است در پایان، مراسم اهدای مدال ورزشکاران برگزار شد.
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 3,599,276
تعداد بازدید امروز : 2,714
تعداد بازدید دیروز : 3,999
آخرین به روزرسانی : 1398/06/04
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.