جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • عبدالله عزیزی بار دیگر به عنوان رییس هیات کشتی استان تهران انتخاب شد

   عبدالله عزیزی بار دیگر به عنوان رییس هیات کشتی استان تهران انتخاب شد

   عبدالله عزیزی بار دیگر به عنوان رییس هیات کشتی استان تهران انتخاب شد

   با برگزاری مجمع انتخاباتی ریاست هیات کشتی استان تهران، عبدالله عزیزی بار دیگر به عنوان رییس این هیات انتخاب شد.

   به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان استان تهران، مجمع انتخاباتی ریاست هیات کشتی استان تهران، به ریاست گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران و با حضور حمید بنی تمیم سرپرست فدراسیون کشتی و با حضور ۱۷ عضو مجمع، امروز(شنبه) در سالن آمفی تاتر اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.
   در حالی که ۱۸ کاندیدا برای حضور در این انتخابات تایید شده بودند، در نهایت با انصراف و عدم حضور ۱۶ کاندیدا، رقابت میان هادی حبیبی و عبدالله عزیزی رییس سابق هیات کشتی استان تهران برگزار شد که در پایان عبدالله عزیزی با کسب ۱۵ رای از مجموع ۱۷ رای بار دیگر به عنوان رییس هیات کشتی استان تهران به مدت ۴ سال انتخاب شد. هادی حبیبی نیز ۲ رای بدست آورد.
   عبدالله عزیزی، هادی حبیبی، فرزاد آقامحسنی، سید رمضان زرندی، پیمان مرادی، محمدرضا زند مقدم، امین عسگرپور، ایوب علائی، ستار عباسی، محمد مشهدی آقایی، حمیدرضا فرسیابی، مجید بامدادی، اکبر بهتری، علی بازیار، مهدی برائتی، محمدرضا توپچی، بهزاد کاظمی نیا و حسین ثابت کار ۱۸ کاندیدای پست ریاست هیات کشتی استان تهران بودند که پیش از رای گیری تعداد ۱۶ کاندیدا یا از ادامه حضور در انتخابات انصراف دادند و یا در مجمع حاضر نشدند.
   حمید بنی تمیم سرپرست فدراسیون ضمن تبریک به رئیس جدید هیات تهران گفت: همدلی و اتحاد پیشکسوتان و مربیان رمز موفقیت این رشته ورزشی بوده که از تمامی ورزشکاران می خواهم برای پیشرفت این ورزش مساعدت خود را برای اعتلای کشتی به کار گیرند.
   همچنین مدیرکل ورزش و جوانان استان ابراز امیدواری کرد که این اهتمام در آینده در این هیات برقرار باشد تا شاهد مدال آوری کشتی تهران در رویداد های ملی و بین المللی باشیم.
   گل محمدی تصریح کرد: از اعضای مجمع انتخاباتی می خواهم عملکرد این هیات را برای پیشرفت ورزش بیشتر رصد کنند.
   گفتنی است حسن حمیدی پیش از برگزاری مجمع انتخاباتی هیات کشتی به مدت سه ماه سرپرست هیات کشتی استان تهران بود.
   گالری
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 3,599,397
تعداد بازدید امروز : 2,835
تعداد بازدید دیروز : 3,999
آخرین به روزرسانی : 1398/06/04
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.