جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • در جریان همایش ورزش برای همه در مرکز توانیابی مژده کرشت اعلام شد

   پیش بینی برنامه‌های ورزش‌ همگانی بومهن برای کلیه شهروندان

   پیش بینی برنامه‌های ورزش‌ همگانی بومهن برای کلیه شهروندان

   در راستای توسعه ورزش‌های همگانی در شهر بومهن ویژه کلیه شهروندان و توجه به اقشار بیمار اعصاب و روان "طرح ورزش برای همه" از سوی هیات ورزشهای همگانی برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس؛ سیامک زاهدی نماینده هیات ورزشهای همگانی بومهن با تقدیر از حمایت های حمید زاهدی رییس هیات ورزشهای همگانی وعضو شورای اسلامی بومهن گفت: رویکرد هیات برنامه ریزی ورزش برای همه شهروندان است، لذا با اجرای طرح "ورزش برای همه" ویژه برنامه های با نشاط ورزشی را جهت کلیه شهروندان پیش بینی نموده ایم.
   وی افزود: در این راستا امروز با مجموعه فعالان ورزش بومهن در مرکز توانیابی بیماران اعصاب و روان مژده در کرشت آمدیم تا با انجام تمرینات ورزشی مناسب، در کاهش اثرات فشار روانی مانند تنش عضلانی، عصبی، افزایش ضربان قلب و استرس گام برداریم.
   زاهدی گفت: ورزش و بازیها منجر به برانگیختن حس “تیمی بودن” شده و عاملی برای اجتماعی شدن، افزایش اعتماد به نفس و افزایش قابلیت در انجام کارکردهای حرکتی بزرگ است که توان یابان بسیار به این مهم نیاز دارند.
   نماینده هیات ورزشهای همگانی بومهن ادامه داد: فعالیت ورزشی به صورت به صورت بالقوه سبب سلامت استخوان ها، عضلات و مفاصل می شود، وزن بدن را تنظیم کرده و چربی را کاهش می دهد و عملکرد مؤثر قلب و شش ها را فراهم می کند و این فرصت را به آنها می دهد که ابراز وجود کنند، خودشان را باور کنند و اتکای به نفس داشته باشند و موفقیت و همکاری جمعی را تجربه نمایند که با مشارکت خوب مرکز مژده شاهد تغییرات مثبت در مدت زمان برگزاری مسابقات برای عزیزان تحت پوشش مرکز باشیم.
   زاهدی در بخشی دیگر از صحبت های خود در خصوص برنامه های هیات ورزشهای همگانی بومهن به مناسبت دهه فجر توضیحاتی ارایه داد و تصریح کرد: ۳ برنامه با نشاط و یک همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی را در تاریخ دوازدهم بهمن ماه با همکاری شهرداری وشورای اسلامی شهر برنامه ریزی نموده ایم که اطلاعیه های آنها از طریق رسانه ها اعلام خواهد شد.
   وی در پایان از مدیریت مرکز مژده، رییس و همکاران اداره ورزش و جوانان و محسن داشخانه، محمدرضا تیمورخواه، داود پازوکیان و حامد حنفی جهت همراهی در اجرای این برنامه و اردلان خبرنگار حاضر در مرکز توانبخشی قدردانی نمود و گفت: رییس هیات ورزش همگانی بومهن بامشارکت همه شهروندان سعی دارد پویایی را به ورزش شهر بیفزاید.
   گالری
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 3,435,335
تعداد بازدید امروز : 2,882
تعداد بازدید دیروز : 4,217
آخرین به روزرسانی : 1398/04/31
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.