جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • از سوی هیات فوتبال شهرستان پردیس برگزار شد

   کلاس توجیهی داوری با هدف هماهنگی داوران و آگاهی مربیان و سرپرستان تیم های فوتسال

   کلاس توجیهی داوری با هدف هماهنگی داوران و آگاهی مربیان و سرپرستان تیم های فوتسال

   به منظور هماهنگی و آشنایی با قوانین روز فوتبال و فوتسال، کمیته داوران شهرستان پردیس یک دوره کلاس توجیهی داوری برگزار کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی هیات فوتبال شهرستان پردیس، این کلاس با تدریس حسین عسگری ( رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال) و با حضور اعضای هیات فوتبال و مسئولین کمیته های داوران و اجرایی مسابقات و همچنین جمعی از داوران و مربیان شهرستان در سالن همایش سرای محله جانبازان شهرداری پردیس برگزار شد .
   مهدی لاله دبیر هیات فوتبال در جریان کلاس ضمن ابراز خشنودی از حضور سرپرستان تیمهای شرکت کننده گفت: هدف از برگزاری این کلاس هماهنگی داوران وآگاهی مربیان تیم های شرکت کننده در دومین دوره از مسابقات فوتسال بود.
   در ادامه حمید زعفرانی (مسئول کمیته داوران) ضمن قدردانی از حضور شرکت کنندگان در این کلاس در خصوص مربیان و سرپرستان تیمهایی که در این جلسه حضور نداشتند، گفت: هر گونه حق اعتراض از جانب مربیان یا سرپرستان تیمهای غایب در جریان مسابقات به نحوه داوری غیر قابل قبول است، زیرا در این کلاس توجیهی تمامی قوانین و نکات دارای ابهام داوری توسط مدرس کاملا شرح و توضیح داده شد.
   گالری
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 3,435,265
تعداد بازدید امروز : 2,812
تعداد بازدید دیروز : 4,217
آخرین به روزرسانی : 1398/04/31
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.