جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • حضور پرشور جامعه بزرگ ورزش و جوانان پایتخت، در راهپیمایی تماشایی 22 بهمن

   امروز همراه با مسئولان وزارت ورزش و جونان و همپای مردم تهران انجام شد

   حضور پرشور جامعه بزرگ ورزش و جوانان پایتخت، در راهپیمایی تماشایی 22 بهمن

   حضور پرشور جامعه بزرگ ورزش و جوانان پایتخت، در راهپیمایی تماشایی 22 بهمن

   خانواده بزرگ ورزش و جوانان استان تهران، امروز(دوشنبه) با حضور تماشایی در راهپیمایی پرشور 22 بهمن، ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، روزی بیادماندنی را به ثبت رساندند.

   به گزارش ستاد مناسبت های اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، شهروندان تهرانی از ساعات آغازین راهپیمایی ۲۲ بهمن، استقبال خوبی از غرفه وزارت ورزش و جوانان و اداره کل ورزش و جوانان استان تهران داشتند.
   حضور دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، دکتر احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت، گل محمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان همراه با معاونین، روسای حوزه های شمال غرب، شمال شرق، جنوب غرب و جنوب شرق، روسای حوزه ها و هیئت های ورزشی استان تهران، قهرمانان، ورزشکاران و پیشکسوتان پایتخت، در غرفه اداره کل و وزارت که در مسیر راهپیمایی حماسه ساز 22 بهمن در فجر چهلم انقلاب اسلامی برپا شده، مورد توجه رسانه های گروهی قرار گرفت تا جامعه ورزش و جوانان پایتخت حضور غرورآفرین دیگری را در پیش نگاه جهانیان به منصه ظهور برساند.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران در حاشیه مراسم راهپیمایی امروزگفت: 22 بهمن، یادآور یکی از بزرگترین رخدادهای تاریخی ملت بزرگ ایران است و این روز مبدل به یک روز فراموش ناشدنی و بزرگ برای ایرانیان شده است.
   گل محمدی افزود: ٢٢ بهمن روز شکوفایی انقلاب شکوهمند اسلامی است. ما این روز را از چهل سال پیش در میراث خود داریم.
   وی ادامه داد: جامعه ورزش و جوانان استان تهران نیزهمگام با سایر قشرهای مردم، امروز حضور پرصلابتی در راهپیمایی 22 بهمن دارد و ضمن تجدید بیت با آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری، پاسخ کوبنده‌ای به دشمنان نظام خواهد داد.
   امروزهمه آمده بودند تا دست در دست و شانه به شانه مردم مومن و انقلابی و همیشه در صحنه تهران، بار دیگر با برپایی یک راهپیمایی عظیم و تماشایی، برگ زرین دیگری بر افتخارات ایران اسلامی بیفزایند و و اطاعت خود را از فرامین ولایت فقیه به اثبات رسانده و انزجار خود را از استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی فریاد بزنند.
   جامعه ورزش و جوانان پایتخت با مشارکت گسترده ورزشکاران رشته های کاراته، کونگ فو و هنرهای رزمی، جودو و... در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن، ضمن حضور در غرفه اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، در میدان بزرگ آزادی گردهم آمدند و همصدا با اقشار مختلف جامعه، با آرمان های انقلاب و امام شهدا تجدید بیعت کردند.
   گالری
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 3,599,433
تعداد بازدید امروز : 2,871
تعداد بازدید دیروز : 3,999
آخرین به روزرسانی : 1398/06/04
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.