جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • امسال تاکنون 40 پروژه عمرانی در استان تهران افتتاح شده است

   گل‌محمدی در مراسم تجلیل از هیات‌های ورزشی و قهرمانان ملی استان تهران:

   امسال تاکنون 40 پروژه عمرانی در استان تهران افتتاح شده است

   امسال تاکنون 40 پروژه عمرانی در استان تهران افتتاح شده است

   مدیر کل ورزش جوانان استان تهران گفت: از ابتدای سال تاکنون ۴۰ پروژه عمرانی در استان تهران افتتاح شده و تا ۲۰ فروردین چند پروژه دیگر نیز آماده افتتاح است.

   مراسم تجلیل از هیات های ورزشی و قهرمانان ملی و مدال‌آوران بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی 2018 استان تهران بعدازظهر امروز (سه‌شنبه) در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.
   در این مراسم محسنی بندپی استاندار تهران، عبدالحمید احمدی معاون وزارت ورزش و جوانان، زهرا موسوی سرپرست معاونت بانوان وزارت ورزش و جوانان، گل‌محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، موسوی و ذوالقدر نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی، سردار قاسمی مشاور وزیر ورزش و جوانان در امور ایثارگران، مازیار ناظمی رئیس روابط عمومی و مرکزاطلاع رسانی وزارت ورزش و رباطی سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران حضور داشتند.
   گل محمدی افزود: در حال حاضر تهران تبدیل به یک کارگاه بزرگ ساختمانی شده، به طوری که در سال ۹۲ یک پروژه عمرانی نداشتیم، در سال ۹۵ و ۹۶ تقریباً 4 تا 6 پروژه افتتاح شد و در سال جاری قول دادیم تا کار اساسی در استان تهران انجام دهیم. ما ۱۹ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان برای انجام پروژه‌ها با بخش خصوصی قرارداد بستیم و سعی داریم این مبلغ را به ۷۰ میلیارد افزایش دهیم.
   وی افزود: بازی‌های آسیایی و المپیک شاخص خوبی برای سنجش توان ورزشی استان تهران است. امسال در بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی 14 مدال کسب کردیم. همچنین بعد از انقلاب که ایران 40 مدال در المپیک کسب کرده، 10 مدال سهم ایران بوده است.
   گل محمدی ادامه داد: شفاف سازی مالی یکی از مهمترین برنامه‌های استان تهران بود، به طوری که برای اجرایی ماده ۸۸ بیش از ۲۳ میلیارد به حساب خزانه واریز کردیم.
   مدیر کل ورزش جوانان استان تهران خاطر نشان کرد: در برخی از رشته‌ها بعد از ۵۰ مانند واترپلو موفق به کسب مدال شدیم.
   گل محمدی در پایان پرهیز از موازی کاری عنوان کردن تهران به عنوان یک منطقه برخودار و همچنین صفر بودن بودجه هیأت‌های ورزشی استان تهران را از چالش های مهم استان تهران عنوان کرد و گفت: با وجود این که استان تهران پایین‌ترین سرانه را دارد، اما نمی‌دانم چرا تهران را منطقه برخوردار تلقی می‌کند. همچنین با وجود این که استان تهران به تنهایی درحد یک کشور است، اما متاسفانه هیچ بودجه‌ای برای هیات‌های ورزشی استان تهران اختصاص پیدا نکرده و بودجه ما در این زمینه در حد صفر است.
   مدیر کل ورزش جوانان استان تهران از پرداخت مبلغ یک میلیارد تومان به مدال آوران بازی‌های آسیایی و جاکارتا خبر داد و گفت: طی مراسمی در سال جدید با همکاری استاندار تهران مبلغ یک میلیارد تومان در قالب ۵۰ میلیون تومان برای مدال آوران طلا، ۳۰ میلیون تومان برای مدال آوران نقره و ۲۰ میلیون تومان برای برنز پیش بینی شده که طی مراسمی به مدال آوران بازی‌های آسیایی و پارآسیایی پرداخت خواهد شد.
   در ابن مراسم نیز اداره کل ورزش جوانان استان تهران از مدال آوران پاراآسیایی با پرداخت پاداش ۳، ۲ و یک میلیون برای طلا، نقره و برنز و مدال آوران آسیایی با ۵، ۳ و ۲ میلیون تجلیل کرد.
   * پایگاه خبری ورزش تهران/پیام نظر
   گالری
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 3,019,857
تعداد بازدید امروز : 1,977
تعداد بازدید دیروز : 3,989
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.