جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • دکتر احمدی: قدردانی از سرمایه های مدال آور کشور، موجب انگیزه برای جوانان خواهد شد

   در مراسم تجلیل از هیات های ورزشی و قهرمانان ملی استان تهران

   دکتر احمدی: قدردانی از سرمایه های مدال آور کشور، موجب انگیزه برای جوانان خواهد شد

   دکتر احمدی: قدردانی از سرمایه های مدال آور کشور، موجب انگیزه برای جوانان خواهد شد

   معاون فرهنگی و همگانی وزارت ورزش و جوانان در مراسم تجلیل از هیات های ورزشی و قهرمانان ملی استان تهران گفت : قدردانی از سرمایه های مدال آور کشور، موجب انگیزه برای جوانان و جامعه خواهد شد.

   دکتر احمدی در این مراسم که با حضور محسنی بندپی استاندار تهران، زهرا موسوی سرپرست معاونت بانوان وزارت ورزش و جوانان، گل‌محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، موسوی و ذوالقدر نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی، سردار قاسمی مشاور وزیر ورزش و جوانان در امور ایثارگران، مازیار ناظمی رئیس روابط عمومی و مرکزاطلاع رسانی وزارت ورزش و رباطی سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد، افزود: ورزشکارانی که برای کشور و مردم افتخارآفرینی کردند دارای احترام ویژه هستند و از اداره کل ورزش و جوانان استان تهران به دلیل برپایی این مراسم هم تقدیر می کنم.
   وی فرا رسیدن ماه رجب و أعیاد بزرگ این ماه پرفیض را به مردم عزیز بویژه جامعه ورزش تبریک گفت و ادامه داد: وزارت ورزش و جوانان هم به وظیفه خود در قبال پاداش قهرمانان و افتخار آفرینان ورزش کشور عمل خواهد کرد.
   معاون فرهنگی و همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: ورزش کشور سال بسیار موفقی را در رویدادهای مختلف جهانی و آسیایی سپری کرد که خدا را شکر می کنیم و امیدوارم در سال ٩٨ هم که سال قبل از المپیک است، شاهد درخشش ورزشکاران ایران باشیم.
   گالری
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 3,019,844
تعداد بازدید امروز : 1,964
تعداد بازدید دیروز : 3,989
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.