جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • دکتر احمدی: ورزشکاران و جامعه جوان ایران تا پشت سر گذاشتن بحران سیل در کنار سیل زدگان خواهد‌ بود

   دکتر احمدی: ورزشکاران و جامعه جوان ایران تا پشت سر گذاشتن بحران سیل در کنار سیل زدگان خواهد‌ بود

   دکتر احمدی: ورزشکاران و جامعه جوان ایران تا پشت سر گذاشتن بحران سیل در کنار سیل زدگان خواهد‌ بود

   معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: ورزشکاران وجامعه جوان ایران تا پشت سر گذاشتن بحران سیل در کنار سیل زدگان خواهد‌ بود.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، دکتر عبدالحمید احمدی امروز در حاشیه مراسم گلریزان جامعه ورزش برای کمک به هموطنان سیل زده در مقابل مجموعه شهید شیرودی تهران، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه از تلاش های جامعه ورزش و جوان برای حمایت از مردم سیل زده قدردانی کرد .
   وی در ادامه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در این ارتباط ارائه کرد و توضیح داد: از نخستین ساعات وقوع حادثه تلخ سیل به دستور دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، ادارات کل ورزش وجوانان سراسر کشور ،فدراسیونها و هیات های ورزشی در امر کمک رسانی پای کارامدند و پیشگام بودند.
   معاون وزیر ورزش و جوانان افزود : بر همین اساس تمامی سالن های ورزشی در اختیار ستاد بحران قرار گرفت و‌ همه امکانات برای پذیرایی سیل زدگان مهیا شد.
   وی اضافه کرد : ضمن اینکه فدراسیون هایی چون قایقرانی ،موتور سواری واتومبیلرانی ،کوهنوردی، کشتی و...لباس امداد به تن کردند و در عملیات نجات و کمک رسانی حضوری موثر داشتند تا بتوانند ذره ای از الام هموطنان سیل زده را التیام بخشند.
   دکتر احمدی با اشاره به عمق فاجعه در مناطق سیل زده به ویژه در لرستان و گلستان تاکید کرد که باید کمک ها تداوم پیدا کند و ما باید هموطنان سیل زد را همانند خانواده خود بدانیم وزمینه تعامل وهمکاری را تا پایان عملیات کمک رسانی ادامه دهیم.
   وی در بخش دیگری از سخنانش به حمایت ها و کمک های گسترده سمن ها ی حوانان اشاره کرد و افزود : در هفته جوان قرار داریم و با توجه به اهمیت حمایت از سیل زده ها همه برنامه های هفته جوان معطوف به کمک به مردم آسیب دیده از سیل شده است .
   معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در این ارتباط اضافه کرد: براین اساس
   دوهزار و پانصد سازمان مردم نهاد جوان برای کمک به هموطنان سیل زده بسیج شده اند.
   وی در پایان از تلاش شبانه روزی جامعه جوان و ورزش و رسانه ها برای پوشش و انعکاس اخبار مربوط به این واقعه دردناک قدردانی کرد.
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 3,435,150
تعداد بازدید امروز : 2,697
تعداد بازدید دیروز : 4,217
آخرین به روزرسانی : 1398/04/31
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.