جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • ارسال چهارمین محموله کمک رسانی استان تهران به مناطق سیل زده با شعار "همراهی، همدلی و مهربانی ملی"

   امروز از مجموعه ورزشی تختی تهران انجام شد

   ارسال چهارمین محموله کمک رسانی استان تهران به مناطق سیل زده با شعار "همراهی، همدلی و مهربانی ملی"

   ارسال چهارمین محموله کمک رسانی استان تهران به مناطق سیل زده با شعار "همراهی، همدلی و مهربانی ملی"

   چهارمین محموله کمک رسانی جامعه ورزش و جوانان استان تهران به مناطق سیل زده ویژه استان لرستان، امروز(چهارشنبه) از مجموعه ورزشی تختی تهران ارسال شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، این مراسم با حضور عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، سطوتی مدیرکل فرهنگی، مازیار ناظمی رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت، شروین اسبقیان مدیر کل دفتر مشترک فدراسیون های ورزشی، گل‌محمدی مدیرکل و معاونان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، روسای ادارات ورزش و جوانان حوزه ها و شهرستان ها و روسای هیات های ورزشی استان انجام شد و در جریان آن، بیش از 60 تریلی، کامیونت و نیسان حاوی اقلام مورد نیاز با شعار "همراهی، همدلی و مهربانی ملی" از مجموعه ورزشی تختی به سوی مناطق سیل زده استان های لرستان و خوزستان ارسال گردید.
   به گفته گل محمدی مدیرکل، چهارمین محموله شامل مواد غذایی شامل کنسروی خام وفاسد نشدنی، مواد بهداشتی، چادر مسافرتی، فرش، زیر انداز، پتو و وسایل گرم کننده، با مشارکت ادارات ورزش و جوانان حوزه ها، شهرستان ها، هیئت های ورزشی و سمن های استان تهران تهیه و به مناطق سیل زده ارسال شد.
   وی در مراسم گلریزان افزود: همزمانی اعیاد شعبانه و ولادت حضرت ابوالفضل (ع) یک روز جوانمردی را برای تهران رقم زد و مشارکت در ارسال ۶۳ محموله کار بزرگی بود که همراهی، همدلی و مهربانی ملی را تحقق بخشید.
   دکتر احمدی نیز در مراسم گلریزان تهران گفت: جامعه ورزش و جوانان به بهترین شکل ممکن وظیفه خود را عملی کرد. از اداره کل تهران به جهت هماهنگی و ارسال محموله بزرگ کمک ها برای هموطنان قدردانی می کنم.
   جعفر زرنگار دبیر ستاد کمک جامعه ورزش و جوانان استان تهران به مناطق سیل زده نیز با اشاره به شرایط استان های سیل زده تاکید کرد: با استفاده از تمامی ظرفیت موجود در ورزش و جوانان استان تهران، امیدوارم حمایت ها از هموطنان با جمع آوری کمک ها ادامه یابد تا عزیزان مان در مناطق سیل زده بدانند که تنها نیستند.
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 3,435,266
تعداد بازدید امروز : 2,813
تعداد بازدید دیروز : 4,217
آخرین به روزرسانی : 1398/04/31
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.