جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • کمک یک میلیارد تومانی ورزش تهران به سیل‌زدگان

   مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران مطرح کرد:

   کمک یک میلیارد تومانی ورزش تهران به سیل‌زدگان

   کمک یک میلیارد تومانی ورزش تهران به سیل‌زدگان

   مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران، گفت‌: تا به امروز استان تهران مبلغ یک میلیارد تومان به صورت نقدی و غیر نقدی به استان‌های سیل زده کمک کرده است.

   رضا گل محمدی، در گفت‌وگو با ایسنا، درباره برگزاری مراسم گلریزان جامعه ورزش برای حمایت از مناطق سیل زده، اظهار کرد: اداره ورزش و جوانان استان تهران از همان ابتدای کار که چهار استان خوزستان، لرستان، مازندران و گلستان که درگیر سیل شده‌اند، در خدمت مناطق سیل زده بود و به آنها ثابت کردیم که مردم مناطق سیل زده تنها نیستند و ما تلاش کردیم کمک‌های خود را به صورت نقدی و غیر نقدی به هموطنان این مناطق ارسال کنیم تا شاید بتوانیم گام کوچکی در جبران خسارات وارد شده داشته باشیم.
   وی ادامه داد: استان تهران تا به امروز مبلغ یک میلیارد تومان به صورت نقدی و غیر نقدی به مناطق سیل زده کمک کرده است و امروز (چهارشنبه) سومین کاروان از سوی استان تهران که شامل پتو، چادر، وسایل بهداشتی، چکمه، موکت، پوشاک و … است عازم مناطق سیل زده به ویژه‌ استان‌های لرستان و خوزستان خواهد شد. البته این کمک‌ها تا زمانی که مشکلات در این دو استان کاهش پیدا کند، ادامه‌ خواهد داشت و ما همواره در خدمت هموطنان سیل زده خواهیم بود و قول می‌دهیم تا رفع نیازهای آنها به هموطنان سیل زده کمک کنیم.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران در بخش دیگری از صحبت‌های خود، خاطر نشان کرد: تمام هیأت‌های ورزشی استان تهران سعی دارند در خدمت جامعه ورزش باشند تا مشکلات آنها کاهش پیدا کند. امروز ۶۶ دستگاه ماشین از ورزشگاه تختی روانه مناطق سیل زده استان لرستان و خوزستان خواهد شد و ما نیز سعی داریم در این دو مناطق خدمت رسانی بهتری داشته باشیم تا بتوانیم مشکلات آنها را که بیشتر از سایر مناطق درگیر سیل هستند را مرتفع کنیم.
   وی در پایان، اضافه کرد: البته جامعه ورزش استان تهران به سایر مناطق نیز حمایت‌های نقدی و غیر نقدی خود را انجام داده است و ما سعی کرده‌ایم طی این دو روز بیشترین کمک‌ها متمرکز بر روی دو استان خوزستان و لرستان باشد.
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 3,435,161
تعداد بازدید امروز : 2,708
تعداد بازدید دیروز : 4,217
آخرین به روزرسانی : 1398/04/31
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.