جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • هدف گذاری ورزش همگانی باید در دو حوزه فراغت و سلامت باشد

   در دیدار رییس هیات ورزشهای همگانی استان تهران با معاون وزیر ورزش و جوانان مطرح شد

   هدف گذاری ورزش همگانی باید در دو حوزه فراغت و سلامت باشد

   هدف گذاری ورزش همگانی باید در دو حوزه فراغت و سلامت باشد

   رییس هیات ورزشهای همگانی استان تهران همراه با دیگر مسئولین این هیات، نشستی را با دکتر احمدی معاونت توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان برگزار کردند.

   به گزارش هیات ورزشهای همگانی استان تهران، دراین نشست، حاضران پیرامون برنامه های دوره جدید مدیریت هیات تهران در راستای ارتقای ورزش همگانی در سطح استان به بحث و تبادل نظر پرداختند
   علاوه بر دکتر احمدی و شجاع پوریان، محمدصادق حسنی نایب رییس اقایان، نرگس معدنی پور نایب رییس بانوان و شیما سادات مصطفوی پور دبیر هیات ورزشهای همگانی استان تهران نیز در این جلسه حضور داشتند.
   درابتدای نشست، رییس هیات ورزشهای همگانی استان تهران با اشاره به اینکه تهران قطب ورزش همگانی کشور است، گفت: ما با به کار گیری ظرفیت ها و افراد باتجربه و نخبگان ورزشی در هیات استان توانستیم در این چهارسال اقدامات ارزنده و روبه رشدی داشته باشیم.
   درادامه مصطفوی پور دبیر هیات گزارشی از عملکرد چهارساله هیات استان ارائه نمود و از تهیه کتاب جامع دروس تئوری برای یکسان سازی تدریس مدرسان دوره های آموزشی خبر داد.
   درادامه دکتر احمدی با تاکید براینکه هدف گذاری ورزش همگانی باید معطوف به توده های مردم باشد، گفت: فدراسیون ورزشهای همگانی همراه با هیات استان باید تمرکزاصلی خود را بر بحث فراغت و سلامت گذاشته و به سمت این دو هدف برنامه ریز ی نمایند..
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 3,568,329
تعداد بازدید امروز : 678
تعداد بازدید دیروز : 2,594
آخرین به روزرسانی : 1398/05/29
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.