جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • همایش هایی با شعار "ورزش و جوانان" به مناسبت هفته جوان در تهران برگزار می شود

   رییس هیات ورزشهای همگانی استان تهران:

   همایش هایی با شعار "ورزش و جوانان" به مناسبت هفته جوان در تهران برگزار می شود

    همایش هایی با شعار "ورزش و جوانان" به مناسبت هفته جوان در تهران برگزار می شود

   رییس هیات ورزشهای همگانی استان تهران گفت: هیات استان درراستای جذب جوانان به ورزش همایش های متنوع همگانی با شعار" ورزش و جوانان" را به مناسبت هفته جوان در سطح استان تهران برگزار می کند.

   به گزارش هیات ورزشهای همگانی استان تهران، ولی الله شجاع پوریان با تاکید برآنکه جوانان از ارکان مهم جامعه و آینده سازان کشور هستند، افزود: سلامتی روح و جسم جوانان از اهداف اصلی هیات استان است، بیان کرد: از آنجا که دانشگاه ها و مدارس جایگاه عمده جوانان و نوجوانان ماست، لذا دراین سالها تعاملات خوب و ارزنده ای را با این دستگاه ها برقرار کردیم و تلاش شد مسابقات و همایش های آموزشی متعددی را با آنها برگزار کنیم. اکنون نیز به مناسبت هفت جوان مقرر شده ساعت 10 صبح روز سه شنبه 27 فروردین ماه همایش ورزشهای همگانی را در رشته های طناب کشی، فریزبی، دارت، روبیک، تیر و کمان و ... ویژه دانشجویان در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شود.
   وی درادامه خاطر نشان کرد: همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی همراه با برنامه های فرهنگی در روز جمعه 30 فروردین ماه (ساعت 17) در مهرآباد جنوبی با حضور مسئولین ورزشی استان و جوانان و خانواده های آنها درمحیطی شاد و ورزشی از دیگر برنامه های تدارک دیده هیات در هفته جوان است.
   شجاع پوریان با اشاره به 25 هیات همگانی حوز شهرستان های استان تهران گفت: هیات های ما در شهرستان های مختلف استان تهران نیز برنامه ریزی های منظمی را به منظور برگزاری همایش ها و مسابقات متنوع ورزشی ویژه جوانان و خانواده ها در بوستان های مختلف شهرستان ها انجام داده اند.
   رییس هیات ورزشهای همگانی استان تهران در انتها از کلیه هموطنان به ویژه جوانان تهرانی دعوت کرد تا در کنار این هیات و با هدف ورزش و تندرستی دراین هماش ها حضورداشته و ساعات مفرح و شادی را رقم بزنند.
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 3,435,272
تعداد بازدید امروز : 2,819
تعداد بازدید دیروز : 4,217
آخرین به روزرسانی : 1398/04/31
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.