جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • دومین جلسه شورای روابط عمومی ورزش و جوانان استان تهران در سال جدید برگزار شد

   دومین جلسه شورای روابط عمومی ورزش و جوانان استان تهران در سال جدید برگزار شد

   دومین جلسه شورای روابط عمومی ورزش و جوانان استان تهران در سال جدید به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شمال شرق، دومین جلسه شورای روابط عمومی ورزش و جوانان تهران در سال جدید با ارائه گزارش ستاد بحران و کمک های مردمی ورزش تهران در سالن آمفی تئاتر اداره کل برگزار گردید.
   این جلسه با حضور قربانی مشاور فرماندار، نظر مدیر روابط عمومی و مشاور مدیر کل، برارزاده مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شمال شرق و مدیران روابط عمومی برخی از حوزه ها و شهرستان ها تشکیل شد.
   در ابتدای جلسه مشاور مدیر کل ورزش تهران ضمن خیر مقدم و تبریک اعیاد شعبانیه، از اقدامات اعضا هیات رئیسه در سالی که گذشت تشکر و قدردانی نمود و مسئولین روابط عمومی ها نیز گزارشاتی از عملکرد خود ارائه کردند و در مورد موضوعات مرتبط به بحث و هم اندیشی پرداختند.
   در ادامه جلسه، قربانی مشاور فرماندار با تقدیر از میزبانی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و تلاش های نظر مدیر روابط عمومی این اداره کل گفت: مهم ترین نگاه در بخش حوزه وظایف روابط عمومی ها، یک صدا بودن همه دستگاه های اجرایی است که معتقدم با این شعار همه دستگاه ها را به یک صدایی ترغیب کنیم.
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 3,568,120
تعداد بازدید امروز : 469
تعداد بازدید دیروز : 2,594
آخرین به روزرسانی : 1398/05/29
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.