جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • با همکاری انجمن موسیقی برگزار شد

   همایش بزرگ هنر و جوان‌ به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ‌پردیس

   همایش بزرگ هنر و جوان‌ به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ‌پردیس

   همایش بزرگ هنر و جوان به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر(ع) و آغاز هفته جوان با برنامه ریزی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی در محل فرهنگسرا مهر بومهن برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس، این همایش با همکاری انجمن موسیقی و شهرداری در مجتمع فرهنگی هنری مهربومهن با حضور حجت الاسلام عبدالهی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، سیفی رییس اداره ورزش و جوانان، ابراهیمی مسئول خانه ‌اعتماد روستا و عضو شورای اسلامی عباس اباد جاجرود ،دکتر دارا معاون فرهنگی و جوانان ورزش و جوانان،گل هاشم معاون فرهنگ و ارشاد اسلامی، بابایی مدیر مجتمع فرهنگی مهر بومهن، امید صدهزاری از اعضای شورای مشورتی جوانان شهرستان، مژگان رحیمی از مربیان جوان شهرستان، قارداشی رییس انجمن موسیقی، نسازارع نماینده سایت تحلیلی عصر خبر ، روسای انجمن های هنری و پیشکسوتان و علاقمندان روز چهارشنبه برگزار شد.
   رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در این مراسم، گفت: امروزه باید بیش از گذشته بسترو زمینه های مشارکت جوانان و حضور آنها در عرصه های مختلف فرهنگی، علمی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی آماده شود تا بتوان با عزم و اراده ای راسخ، قله های رفیع علم و نوآوری را تسخیر کرد.
   حجت الاسلام عبدالهی افزود: باور و اعتقاد به توانمندی و استعداد جوانان، فرصت شکوفایی و به ثمر رسیدن پتانسیل و انرژی های نهفته آنها را فراهم می کند.
   وی ادامه داد: جوانان به عنوان نیروهای فعال و پرتلاش، آگاه، خلاق و متفکر نقش مهم و ارزنده ای در ساختار یک جامعه دارند و سرمایه آینده یک ملت محسوب می شوند بر همین اساس یکی از مهمترین راه های پیشرفت و ترقی کشورها سرمایه گذاری بر روی جوانان است.
   گفتنی است در این همایش که با استقبال جوانان روبرو شد گرو ه های موسیقی در سبک های مختلف، تئاتر ، قرائت شعر،تکنوازی به اجرای برنامه پرداختند و در پایان از جوانان توانمند و هنرمند انجمن های هنری با حضور مسولین تجلیل شد.
   اداره ورزش و جوانان از تلاش های پریا کیهانپور مشاور جوان اداره فرهنگ و ارشاد به جهت برنامه ریزی های ارزنده در هفته جوان قدردانی کرد.
   گالری
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 3,016,402
تعداد بازدید امروز : 2,511
تعداد بازدید دیروز : 3,196
آخرین به روزرسانی : 1398/03/01
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.