جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • تقدیر از روابط عمومی های ادارات ورزش و جوانان استان تهران به مناسبت روز "روابط عمومی و ارتباطات"

   امروز طی مراسمی با حضور گل محمدی مدیرکل انجام شد

   تقدیر از روابط عمومی های ادارات ورزش و جوانان استان تهران به مناسبت روز "روابط عمومی و ارتباطات"

   تقدیر از روابط عمومی های ادارات ورزش و جوانان استان تهران به مناسبت روز "روابط عمومی و ارتباطات"

   مراسم تقدیر از روابط عمومی های ادارات ورزش و جوانان حوزه ها و شهرستان های استان تهران به مناسبت روز "روابط عمومی و ارتباطات" برگزار شد.

   این مراسم صبح امروز(شنبه) با حضور گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، خمارلو معاون مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان، بابایی مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران، قربانی مشاور فرماندار و مدیر روابط عمومی، رهگذر مدیر روابط عمومی شرکت توسعه و نگهدری اماکن ورزشی و دکتر پیامی مدیریت دانشگاه علمی کاربردی پرسپولیس شهرستان قرچک در سالن آمفی تئاتر اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد.
   در بخشی از این مراسم، خمارلو از برپایی مراسم روز "روابط عمومی و ارتباطات" در اداره کل قدردانی کرد و گفت: با وجود گل محمدی مدیرکل، هر مراسمی در تهران به شکل مطلوبی برگزار می شود و مراسم روز روابط عمومی و ارتباطات نیز از این قاعده مستثنی نیست.
   معاون مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان، ضمن تقدیر از تلاش های پیام نظر رئیس روابط عمومی اداره کل، گفت: کار در روابط عمومی، فراتر از روز و ساعت است و در واقع 7 روز هفته باید 24 ساعته کار کرد.
   وی تاکید کرد: زحمات شما همکاران در روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان حوزه ها و شهرستان ها طبعاً باعث افتخار و پیشرفت آن سیستم و دستگاه خواهد شد.
   در ادامه این مراسم از کلیه مسئولان روابط عمومی های ادارات ورزش و جوانان حوزه ها و شهرستان ها و از رضا فیض آبادی پیشکسوت عرصه روابط عمومی و رسانه توسط مدیرکل تقدیر شد.
   همچنین از عملکرد مسئولان روابط عمومی های ادارات ورزش و جوانان حوزه ها و شهرستان ها در 4 منطقه استان تهران طی سال 97 به عنوان روابط عمومی های منتخب بدین ترتیب تجلیل شد:
   منطقه یک: شمالشرق، جنوبشرق، جنوبغرب و شمیرانات، منطقه 2: پردیس، منطقه 3: اسلامشهر و منطقه 4: قرچک، پاکدشت و پیشوا
   گالری
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,187,362
تعداد بازدید امروز : 7,010
تعداد بازدید دیروز : 6,263
آخرین به روزرسانی : 1398/09/25
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.