جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران در آسایشگاه کهریزک

   به منظور اهدای ویلچر برقی به محسن گل محمدی بازیکن اسبق فوتبال انجام شد

   حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران در آسایشگاه کهریزک

   حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران در آسایشگاه کهریزک

   مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با محسن گل محمدی بازیکن اسبق تیم های پرسپولیس و وحدت در دهه 60 دیدار و از وی عیادت کرد.

   به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان استان تهران، در پی حضور چندی پیش وزیر ورزش و جوانان با همراهی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران و جمعی از مسئولین وزارت ورزش و قهرمانان ملی در آسایشگاه کهریزک، با تعدادی از ورزشکاران معلول آسایشگاه دیدار و گفت و گو شد. در جریان این دیدار، گل محمدی بازیکن اسبق تیمهای فوتبال باشگاه های کشور که به خاطر بیماریMS دچار معلولیت شده، از مسئولان درخواست یک عدد ویلچر برقی نمود.
   در همین ارتباط، رضا گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با همراهی جمعی از مسئولان روابط عمومی ادارت ورزش و جوانان حوزه ها و شهرستان ها به مناسبت هفته روابط عمومی و ارتباطات و روز "مسئولیت اجتماعی" با حضور در آسایشگاه کهریزک و اهداء ویلچر برقی به گل محمدی به قول خود عمل کرد و لبخند رضایت را بر چهره محجوب وی نشاند.
   مدیرکل ورزش و جوانان در این دیدار صمیمی گفت: مسئولیت اجتماعی و رسالت بزرگی بر دوش متولیان ورزش، باشگاه های ورزشی و هواداران تیم های ورزشی قرار دارد تا جویای حال قهرمانان و ورزشکاران خود باشند، ورزشکارانی که سال ها به عشق مردم و هواداران با جان و دل بازی کردند تا دل مردم را شاد کنند.
   وی افزود: محسن گل محمدی نمونه ای از دل جامعه ورزش است که امروز به خاطر شرایطی که برایش بوجود آمده، نیازمند یاری و همدلی است. توجه به نیازهای معنوی و اجتماعی این عزیزان بایستی در الویت قرار گیرد و خدای بزرگ و منان را شاکریم این فرصت و ماموریت به عهده بنده قرار گرفت تا به نمایندگی از وزارت ورز ش و جوانان و جامعه ورزش، خدمتی در حد توان برای این عزیز انجام دهیم.
   گل محمدی گفت: امیدوار هستم فرهنگ مهرورزی بیش از پیش در جامعه ورزش توسعه و تعالی پیدا کند و به درستی از این سرمایه های اجتماعی کشور مراقبت نماییم. بی تردید امروز یکی از بهترین روزهای زندگی بنده است. دیدن چهره شاداب و خندان این ورزشکار عزیز تمام خستگی های ما را از بین برد و انرژی زیادی بدست آوردیم.
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,186,991
تعداد بازدید امروز : 6,639
تعداد بازدید دیروز : 6,263
آخرین به روزرسانی : 1398/09/25
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.