جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • گل محمدی: آنچه مسوولیت مارا سنگین می کند، فرهنگ سازی ورزش همگانی است

   اولین جلسه شورای هم اندیشی توسعه ورزش همگانی شهر تهران

   گل محمدی: آنچه مسوولیت مارا سنگین می کند، فرهنگ سازی ورزش همگانی است

   گل محمدی: آنچه مسوولیت مارا سنگین می کند، فرهنگ سازی ورزش همگانی است

   نخستین جلسه شورای هم اندیشی توسعه ورزش همگانی شهر تهران با حضور مسوولان ورزش دستگاه های مختلف برگزار شد.

   این جلسه با حضور گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، سردار یزدانی مسوول ورزش سپاه پاسداران، سردار آذرنوش رییس بسیج ورزشکاران کشور، حجت الالسلام علیپور، مشاور فرهنگی و نماینگان آموزش و پرورش و دانشگاه های تهران، نمایندگان فدراسیون های ورزشی ، مهندس رباطی سرپرست، دکتر منظمی عضو هیئت مدیره و برخی معاونان و مدیران سازمان ورزش شهرداری، روز چهارشنبه در محل سالن جلسات این سازمان برگزار شد.
   در این نشست سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران، گفت: با توجه به نیاز شهر تهران به تحرک، نشاط و پویایی و نظر به اینکه لازم است در راستای توسعه ورزش از موازی کاری پرهیز و به هم افزایی بین ارگانها بپردازیم طبق پیشنهاد دوستان دست اندرکار ورزش شهر تهران، برآن شدیم تا این شورا را جهت دریافت نقطه نظرات سایر ارگان های مربوطه و تدوین راهکارهای مناسب راه اندازی کنیم و به یک هم افزایی در اجرای برنامه های همگانی برسیم.
   رباطی ادامه داد: به اعتقاد من برای همگانی شدن ورزش باید از تمام ظرفیت های شهر تهران بهره برد و این میسر نمی شود مگر از طریق همکاری ارگان های مختلف.
   وی ابراز امیدواری کرد از طریق هم افزایی در شورای هم اندیشی توسعه ورزش همگانی بتوانیم ضمن انجام وظیفه تعریف شده خود، با تعامل شایسته برنامه های مشترک ورزشی ـ تفریحی را برای مردم شهر تهران اجرا کنیم.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران نیز گفت: به اعتقاد من شاید بهتر باشد پیش از هر اقدامی برای روشن شدن برنامه های اجرایی و رویکردها، ملزومات را پیش بینی کنیم و یک اطلاعات و آمار دقیق از امکانات خود ارایه دهیم و با علم به داشته هایمان برای هم افزایی و توسعه ورزش برنامه ریزی و اقدام شود.
   گل محمدی اظهار کرد: امروز تاثیر ورزش بر سلامت و نشاط جامعه برکسی پوشیده نسیت، همچنین به لحاظ فضای ورزشی در جایگاه خوبی قرار داریم اما آنچه اهمیت ویژه دارد و مسوولیت مارا سنگین می کند، فرهنگ سازی ورزش همگانی است.
   در ادامه نشست یادشده، هر یک از حاضران پیشنهادات خود را مطرح کردند.
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,033,424
تعداد بازدید امروز : 429
تعداد بازدید دیروز : 129
آخرین به روزرسانی : 1398/08/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.