جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • گل‌محمدی: حامی نامزد خاصی برای هیأت فوتبال تهران نیستم

   گل‌محمدی: حامی نامزد خاصی برای هیأت فوتبال تهران نیستم

   گل‌محمدی: حامی نامزد خاصی برای هیأت فوتبال تهران نیستم

   مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت: من به دنبال حمایت از کسی در انتخابات نیستم و حامی حقیقت هستم.

   به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان استان تهران، رضا گل‌محمدی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، درباره انتخابات هیأت فوتبال تهران اظهار داشت: من برخلاف اینکه گفته می‌شود به دنبال حمایت از شخص خاصی هستم، اینطور نیست و اتفاقاً اطرافیانم به من می‌گویند چرا حامی کسی نیستی و من می‌گویم همیشه حامی حقیقت هستم و معتقدم اداره هیأت فوتبال تهران نباید در دایره بسته‌ای باشد و افراد بیشتری باید در این هیأت حضور داشته باشند.
   وی افزود: محل اختلاف من با فدراسیون فوتبال در بخش احراز صلاحیت‌ها بود. مثلاً در مورد شخص آقای زرگر که اعلام شده بود سابقه مدیریتی ایشان بیشتر از پنج سال نیست، من دفاع کرده بودم که به عنوان مرجع تشخیص مدیریت به شما می‌گویم که این شخص بالاتر از ۲۰ سال سابقه مدیریتی دارد و شما چطور می‌گویید که او فقط پنج سال سابقه مدیریتی دارد.
   گل‌محمدی تأکید کرد: من نه تنها برای آقای زرگر بلکه برای سایر کارمندان خود هم این نامه‌نگاری را انجام دادم. امروز هم در جلسه‌ای که با آقای تاج داشتیم و ۲ ساعت طول کشید در مورد این اختلافات صحبت کردیم و اتفاقاً آقای تاج با نظر مثبت به صحبت‌هایم توجه کرد و هیچ‌گاه به دنبال تأیید یک کاندیدای خاص نبودم. همیشه صحبتم این بوده که شرایط برای حضور حداکثری داوطلبین برای انتخابات فراهم شود و طوری محدود نکنیم که برگزاری انتخابات محدود به یکی دو نفر شود که این نه به صلاح فوتبال است و نه به صلاح ما.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران با تأکید براینکه قرار شده فردا صلاحیت کاندیداها دوباره بررسی شود، تصریح کرد: پس از بررسی دوباره صلاحیت‌ها و تأیید نفرات مورد نظر اسامی آنها به حراست وزارت ورزش ارسال می‌شود و مبنای بررسی این افراد دست حراست خواهد بود و پس از تأیید حراست تاریخ برگزاری انتخابات اعلام می‌شود. همیشه صحبتم بر این بود که طوری رفتار نشود احساس کنیم برای انتخاب یک نفر مهندسی شده و افراد بیشتری بتوانند در انتخابات شرکت کنند. طوری نباشد که رغبت افراد برای شرکت در انتخابات پایین بیاید و با این تصور که انتخابات مهندسی شده تا یک نفر خاص رأی بیاورد، حاضر نباشند در انتخابات شرکت کنند.
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 3,920,463
تعداد بازدید امروز : 1,573
تعداد بازدید دیروز : 3,789
آخرین به روزرسانی : 1398/08/01
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.