جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • نوربخش عسگری رئیس هیات ووشو استان تهران شد

   نوربخش عسگری رئیس هیات ووشو استان تهران شد

   نوربخش عسگری رئیس هیات ووشو استان تهران شد

   نوربخش عسگری با 14 رای مجمع انتخاباتی به مدت چهار سال رئیس هیات ووشو استان تهران شد.

   به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان استان تهران، مجمع انتخاباتی با حضور مهدی علی نژاد رئیس فدراسیون و رضا گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در سالن آمفی تاتر اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد که نوربخش عسگری و مصطفی بینش نامزدهای این هیأت بودند، اما با توجه به حضور نداشتتن مصطفی بینش، این انتخابات با یک نامزد مجمع انجام شد.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در مورد نحوه انتخابات این هیأت گفت: امسال مجمع انتخاباتی چهار هیأت برگزار شد که در این مجامع انتخاباتی توسط اعضا، افراد شاخص معرفی شدند.
   گل محمدی با بیان اینکه در این مجمع شاهد افراد شاخص و ملی پوش بودیم، گفت: وجود این ملی پوشان این پیام را دارد که با وجود نامزدهای اندک، هیچ گونه مهندسی انتخابات در این هیأت وجود نداشته است.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران افزود: در این مجامع در صورت هر گونه نارضایتی اعضا شاهد علائمی همچون رای سفید، آرای باطله و موارد دیگر هستیم که انتخاب کامل اعضا امروز باعث شد تا مدیریت این هیات را برای چهار سال به فردی شایسته بسپارند.
   گل محمدی تصریح کرد: از تمامی اعضا مجامع هیات های ورزشی استان تقاضا دارم تنها در زمان رای گیری در مجامع شرکت نکنند، بلکه در جلسات فصلی نقطه نظرات و انتقاد های خود را در جهت بهبود بر عملکرد هیات ها به ریاست آنان گوش زد کنند.
   وی همچنین جایگاه چهارم ووشو تهران در کشور را زیبنده ورزش این استان ندانست و گفت: تهران با توجه به ظرفیت استعدادها و برخورداری از مجموعه های ورزشی متنوع می بایست بهتر از این کار کند، چرا که ما از تمامی روسا انتظار داریم که جایگاه شان را در سطح بین المللی ارتقا دهند.
   به گفته وی قرار نگرفتن هیات های ورزشی تهران در رتبه اول تا سوم ارزیابی سالانه فدراسیون ها نشانه این دارد که رئیس هیات یا مدیرکل ورزش در فعالیت خود کوتاهی کرده اند، باید یک نفر جایگاه خود را ترک کند.
   همچنین رئیس فدراسیون ووشو با بیان اینکه ظرفیت استان تهران را نمی توان با هیچ استانی مقایسه کرد افزود: جمعیت این استان هم اکنون با برخی کشور ها برابری می کند که می بایست جهش رو به جلویی در این هیات ایجاد شود.
   مهدی علی نژاد خاطر نشان کرد: این ورزش در ۱۵۴ کشور جهان با قوت و قدرت زیادی پیگیری می شود که در صدد هستیم با مدال آوری در رویداد های مختلف ورزش ووشو ایران را در سطح بین المللی مطرح کنیم.
   وی با اشاره به اینکه هم اکنون هشت رویداد جهانی برای این ورزش در بخش ساندا و تالو وجود دارد افزود: توانستیم که در ۲سال اخیر با عبور از چین، جایگاه اول جهانی را برای کشورمان به ارمغان آوریم.
   به گفته علی نژاد همگانی کردن و توسعه آموزش در این ورزش می توانند به کشف استعداد های برتر منجر شود.
   رئیس فدراسیون ووشو همچنین به تفاهم نامه همکاری با سازمان ورزش شهرداری تهران اشاره کرد و گفت: ووشو در تهران مغفول مانده و در صدد هستیم در این تفاهم نامه این ورزش را در سطح پایتخت همگانی کنیم.
   گفتنی است، مجتبی جانعلی رئیس پیشین این هیات به علت پذیرفتن مدیرکلی ورزش و جوانان استان سمنان از سمت خود استعفا داده بود.
   گالری
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 3,920,343
تعداد بازدید امروز : 1,453
تعداد بازدید دیروز : 3,789
آخرین به روزرسانی : 1398/08/01
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.