جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • تقدیر حجت الاسلام ابوترابی امام جمعه موقت تهران از گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان

   در راستای فعالیت های اداره کل در شورای فرهنگ عمومی تهران انجام شد

   تقدیر حجت الاسلام ابوترابی امام جمعه موقت تهران از گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان

   تقدیر حجت الاسلام ابوترابی امام جمعه موقت تهران از گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان

   در نشست شورای فرهنگ عمومی استان تهران، حجت الاسلام ابوترابی امام جمعه موقت تهران از گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران تقدیر کرد.

   نشست شورای فرهنگ عمومی استان تهران با حضور حجت الاسلام ابوترابی امام جمعه موقت تهران و گل محمدی عضو شورا برگزار شد و طی آن از مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در راستای فعالیت های اداره کل در شورای فرهنگ عمومی تهران تقدیر گردید.
   در متن تقدیرنامه سید محمدحسن ابوترابی فرد امام جمعه موقت تهران و رئیس شورای فرهنگ عمومی استان تهران به رضا گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران چنین آمده است:
   "دستیابی به افق های بلند فرهنگ و هنر این مرز و بوم میسر نمی گردد مگر با حضور انسانهایی که همیشه منشا خیر و برکت و رشد و نمو فضایل اخلاقی و دینی بوده و خود را وقف نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده باشند که این امر رضای حق تعالی را نیز دربر خواهد داشت.
   ضمن تقدیم مراتب سپاس از فعالیت های ارزشمند جنابعالی و تعمیق و اعتلای فرهنگ عمومی، بسیار خرسندم به رسم یادبود این لوح سپاس را به جنابعالی تقدیم نمائیم و توفیق و سربلندی شما را در تمامی عرصه های خدمت از درگاه خداوند منان مسئلت می نمایم."
   گالری
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 3,442,785
تعداد بازدید امروز : 3,016
تعداد بازدید دیروز : 3,405
آخرین به روزرسانی : 1398/05/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.