جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • میزبانی هیأت تنیس روی میز استان تهران پس از چهار دهه در کشور

   حضور مسئولان رده بالای ورزش در مراسم افتتاحیه

   میزبانی هیأت تنیس روی میز استان تهران پس از چهار دهه در کشور

    میزبانی هیأت تنیس روی میز استان تهران پس از چهار دهه در کشور

   دور اول مسابقات تنیس روی میز تور ایرانی نوجوانان پسر به میزبانی هیأت استان تهران در مجموعه فرهنگی ورزشی شهید هرندی آغاز شد.

   به گزارش روابط عمومی هیأت تنیس روی میز استان تهران، این برای نخستین بار در چهار دهه اخیر است که هیأت استان تهران میزبانی یک رویداد کشوری را بر عهده می‌گیرد.
   در مراسم افتتاحیه تور ایرانی، عبدالحمید احمدی معاون وزیر ورزش و جوانان، کیکاووس سعیدی خزانه دار و سرپرست دبیرکلی کمیته ملی المپیک، رضا گل‌محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان، مهرداد علیقارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز، غلامرضا حیدری نماینده مجلس شورای اسلامی، حمیدرضا صابری رئیس هیأت استان تهران، برادر شهید صفار هرندی، پیمان حسنی دبیر فدراسیون تنیس روی میز و تعداد زیادی از پیشکسوتان حضور داشتند.
   معاون وزیر ورزش و جوانان در مراسم افتتاحیه گفت: مجلس حمایت‌های خوبی در توسعه ورزش به ویژه ورزش همگانی داشته است. هرچه بیشتر در ورزش سرمایه‌گذاری کنیم، می‌توانیم رشد و نشاط و بالندگی را به جامعه تقدیم کنیم.
   عبدالحمید احمدی افزود: اعتقاد دارم تنیس روی میز رشته‌ای خانوادگی و بدون محدودیت سنی است که می‌تواند توسعه پیدا کند. ما هم وظیفه خودمان می‌دانیم که از توسعه این رشته در بخش‌های قهرمانی و همگانی حمایت کنیم.
   همچنین رضا گل‌محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران نیز به تمجید از فعالیت هیأت استان تهران و تلاش های این هیأت در سال‌های اخیر پرداخت و آن را شایسته تقدیر دانست.
   گفتنی است هیأت تنیس روی میز استان تهران در حالی میزبان نزدیک به ۲۰۰ پینگ‌پنگ باز نوجوان از سراسر ایران است که توانسته با جذب حامی مالی، تمام هزینه‌های این مسابقات سه روزه راتأمین کند.
   در مراسم افتتاحیه این مسابقات، حکم عضویت احسانی مهر در هیأت رئیسه هیأت استان تهران توسط مسئولان به وی اعطا شد،ضمن اینکه از برادر شهید صفار هرندی و مدال‌آوران پینگ پنگ استان تهران در سال ۹۷ تقدیر گردید.
   گالری
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,187,312
تعداد بازدید امروز : 6,960
تعداد بازدید دیروز : 6,263
آخرین به روزرسانی : 1398/09/25
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.