جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • توسعه برنامه ها ورزشی در شهرستان بهارستان با حضور فرماندار و گل محمدی بررسی شد

   سفر مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران به بهارستان

   توسعه برنامه ها ورزشی در شهرستان بهارستان با حضور فرماندار و گل محمدی بررسی شد

   توسعه برنامه ها ورزشی در شهرستان بهارستان با حضور فرماندار و گل محمدی بررسی شد

   توسعه برنامه ها ورزشی در شهرستان بهارستان با حضور فرماندار شهرستان، گل محمدی مدیر کل و بخشدار گلستان، روز سه شنبه در اداره ورزش و جوانان مورد بررسی قرار گرفت.

   در این جلسه که در حضور حجت الاسلام والمسلمین نوروزی نماینده مجلس شورای اسلامی و نمایندگان آموزش و پرورش، شهرداری گلستان، دهیاری روستای ری، رئیس شورای اسلامی شهر گلستان، رییس اداره بهزیستی و داورزنی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان تشکیل شد، گل محمدی مدیرکل به جذب بودجه در راستای افتتاح و بهره برداری پروژه های در حال ساخت و تکمیل شهرستان بهارستان اشاره کرد.
   در پایان این جلسه، حجت الاسلام والمسلمین نوروزی با گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران و داورزنی رئیس اداره شهرستان بهارستان و پرسنل اداره دیدار کرد.
   همچنین گل محمدی در دیداری صمیمی با پرسنل اداره ورزش و جوانان شهرستان در مورد مسائل اداری ورزشی به خصوص حوزه جوانان با آنان تبادل نظر نمود.
   براساس این گزارش، ره آورد سفر مدیرکل به بهارستان، تکمیل و افتتاح زمین چمن مصنوعی الهیه گلستان با همکاری شهرداری و اداره کل در هفته دولت، تکمیل و افتتاح سالن ورزشی نیمه کاره حصارک بخش بوستان توسط اداره کل در هفته تربیت بدنی، تکمیل و افتتاح دیواره صخره نوردی توسط اداره ورزش بهارستان و تامین ۵۰ میلیون تومان توسط شهرداری گلستان جهت نصب تا هفته دولت یا تربیت بدنی و تخصیص۲۵ میلیون تومان توسط اداره کل ورزش و جوانان استان تهران جهت هزینه تعمیرات و تاسیسات استخر قائم بود.
   گالری
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,187,243
تعداد بازدید امروز : 6,891
تعداد بازدید دیروز : 6,263
آخرین به روزرسانی : 1398/09/25
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.