جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • بازدید گل محمدی از فرآیند ساخت و عملکرد دستگاه پزشکی، ورزشی "ساعدورز"

   بازدید گل محمدی از فرآیند ساخت و عملکرد دستگاه پزشکی، ورزشی "ساعدورز"

   بازدید گل محمدی از فرآیند ساخت و عملکرد دستگاه پزشکی، ورزشی "ساعدورز"

   مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، طی بازدیدی در جریان نحوه ساخت، طراحی و عملکرد دستگاه "ساعدورز" قرار گرفت.

   گل محمدی ضمن فعالیت با این دستگاه در جریان توضیحات مربوط به آن قرار گرفت و گفت: تولید علم و ثروت نوعی عبادت است و در سال حمایت از تولید و رونق ملی ساخت این وسیله نوعی حرکت سازنده و مهم ارزیابی می شود و نشان از توانمندی کارشناسان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران دارد.
   وی افزود: در این زمینه بایستی ضمن مکاتبه با پژوهشگاه تربیت بدنی وزارت علوم، نسبت به ثبت آن در سازمان مالکیت فکری و معنوی کشور اقدام و پس از آن به تولید و انبوه سازی آن پرداخت و اداره کل آمادگی کامل دارد تا حمایت همه جانبه از تولید این دستگاه به عمل آورد.
   گفتنی است، این دستگاه توسط جعفر حسین زاده یکی از کارشناسان معاونت ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران طراحی و ساخته شده است. دستگاه حاضر که مشابه خارجی ندارد می تواند اکثر عضلات دست ها را در یک حرکت مورد تمرین و تقویت قرار دهد. این وسیله که در حال حاضر یک دستگاه از آن نمونه سازی شده قرار است پس از طی مراحل ثبت و تولید انبوه، در مراکز مختلف ورزشی و توانبخشی مورد بهره برداری و استفاده ورزشکاران و بیماران قرار گیرد. پیش بینی می شود که این دستگاه در بعد قهرمانی سبب بهبود عملکرد و نتایج ورزشکاران در رقابتهای ملی و بین المللی شود.
   در بازدید مدیرکل از این دستگاه، معاونت توسعه امور ورزش، رئیس گروه توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای و تنی چند از کارشناسان اداره کل حضور داشتند.
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,171,525
تعداد بازدید امروز : 6,249
تعداد بازدید دیروز : 9,050
آخرین به روزرسانی : 1398/09/23
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.