جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • بزرگترین گردهمایی محیط زیستی شرق استان تهران در بستر رودخانه جاجرود

   فرماندار پردیس: پاکسازی محیط زیست، عزم ملی می طلبد

   فرماندار پردیس: پاکسازی محیط زیست، عزم ملی می طلبد

   فرماندار شهرستان پردیس در حاشیه همایش پاکداشت محیط زیست در بستر جاجرود گفت: پاکسازی محیط زیست، عزم ملی می طلبد.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان‌ پردیس، عبدالعظیم رضایی افزود: فرهنگ سازی می تواند فضاهای زیبای طبیعت و رود دره ها را که سرمایه ارزشمند شهرها هستند را برای خانواده ها بازگو کنند.
   رضایی با بیان اینکه رها سازی زباله ها در طبیعت هم به طبیعت آسیب زده و هم مشکلاتی را ایجاد می کند، گفت: پاک سازی طبیعت از زباله ها به سطح آگاهی و فرهنگ سازی را در میان خانواده ها کمک می کنند.
   وی ابتکار استانداری تهران با اجرای طرح توسط اداره کل ورزش و جوانان با مشارکت ورزشکاران سراسر استان جهت برگزاری اینگونه رویدادهای فرهنگی را قابل ستایش دانست و ابراز امیدواری کرد تا همایش های نمادین با حضور جامعه ورزش پایتخت گسترش یابد.
   فرماندار همچنین تصریح کرد: محیط زیست تنها مختص ما نیست و در واقع سرمایه‌ای برای نسل آینده است، بنابراین باید به اندازه‌ای از طبیعت بهره‌برداری کرد که ضمن احیاء و بازسازی بتوان آن را به نسل‌های آینده نیز محول نمود.
   بنا به همین گزارش، استقبال کم نظیر جامعه ورزش استان تهران و شهرستان پردیس از این مراسم موجب مباهات اداره ورزش و جوانان شهرستان است و نشان داد زمینه سازی برای حضور ورزشکاران در عرصه های فرهنگی با رویکردهای جدید و نوین موجب افزایش مشارکت خواهد شد. در این راستا سهم هیات ها و باشگاه های ورزشی، مربیان و ورزشکاران شهرستان با وجود عدم برخورداری از تبلیغات دراز مدت گواهی صرف فعل خواستن بود.
   گالری
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,171,464
تعداد بازدید امروز : 6,188
تعداد بازدید دیروز : 9,050
آخرین به روزرسانی : 1398/09/23
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.